background - 5 filmů pro tu správnou LADIES MOVIE NIGHT!
5 filmů pro tu správnou LADIES MOVIE NIGHT!

5 filmů pro tu správnou LADIES MOVIE NIGHT!

26. 01. 2018
Klára Klihavcová
0 obrázků
6 min čtení

Zápisník jedné lásky

Někdo by mohl říct, že tohle už je ohraná klasika, ale dámy, kdo by se nevydržel skoro dvě hodiny dívat na Ryana Goslinga? V tomto sladkém filmu se prolínají dvě dějové linie – přítomnost, ve které starý Noah předčítá pacientce v sanatoriu příběh o jedné mladé letní lásce, a minulost, ve které sám vypravěč onen sladký románek prožívá.

zdroj: marieclaire.co.uk

Než jsem tě poznala

V tomto snímku, který můžeme sledovat od roku 2016, nás ihned okouzlí sympatická a usměvavá Emilia Clarke ve své roli Louise, osobní asistentky paralyzovaného Williama (Sam Claflin). Ten po tragické dopravní nehodě ztrácí veškerou chuť do života. Jenže ani to takový osobnostní uragán jako je Louise Clarková, neodradí od toho, aby se snažila dál a dál.

zdroj: chcemviac.com

La La Land

Ryana Goslinga není nikdy dost! A když se k němu přidá ještě Emma Stone, chytlavé hudební kousky a prostředí Hollywoodu, je z toho hotový trhák. Při jeho sledování si budete připadat jako v jiné dimenzi, a ještě několik týdnů poté se přistihnete, jak si pobrukujete ty lahodné melodie, z nichž některé složil samotný John Legend.

zdroj: kpbs.org

Někdo to rád horké

Pokud si libujete v černobílých klasikách, jistě vás nezklame tato komedie s jednou z největších filmových hvězd všech dob, Marilyn Monroe. Čeká vás smích takový, až vám potečou slzy. Milé oddechové dílo ze světa hudby minulého století… A také o dvou mužích, kteří se převléknou za opačné pohlaví.

zdroj: triskelartscentre.ie

Hříšný tanec

Skvělý letní film plný tance, romantiky a nechybí ani humor. Baby se se svou rodinou ocitá v horském letovisku spolu s velikým množstvím zámožných hostů, kteří se přijeli bavit. Pro Baby, vstřícnou a laskavou dívku to léto jistě nezapomenutelné bude. Baby přece nebude sedět v koutě!

zdroj: dmarge.com

Který z filmů máte nejraději?

Zápisník jedné lásky
Než jsem tě poznala
La La Land
Někdo to rád horké
Hříšný tanec
Celkem hlasů: 48
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background