background - Mamma Mia! slaví 10 let a přináší nám pokračování!
Mamma Mia! slaví 10 let a přináší nám pokračování!

Mamma Mia! slaví 10 let a přináší nám pokračování!

23. 01. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
7 min čtení

Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Pod těmito slovy se asi většině z nás vybaví muzikál Mamma Mia! z roku 2008, který se setkal s různou kritikou a na csfd.cz získal jen 63%. Výdělečnost tohoto filmu byla ovšem nemalá a jedná se o částku ve výši 609 milionů dolarů. Muzikál letos slaví 10 let a právě kvůli velkému finančnímu zisku se v červenci budeme moct těšit na jeho pokračování s názvem Mamma Mia! Here We Go Again.

V pokračování se nám dostane hned dvou dějových linek. Jedna se bude zabývat aktuálním životem Sophie a Skye, zatím co druhá nás zavede zpátky do minulosti a přiblíží nám příběh Donny a jejího letního dobrodružství s Billem, Harrym a Samem. I v druhém díle zazní písničky od skupiny ABBA, a to ty které jsme slyšeli v roce 2008, ale i ty, které v prvním díle nezazněly. Trailer nevypadá vůbec špatně, ale pokud jste jej pečlivě sledovali, museli jste si všimnout, že někdo v něm chybí. Můžeme se těšit na Sophii a Skye, znovu se k nám připojí Bill, Sam a Harry, a chybět nebudou ani Rosie a Tanya, takže otázka zní – co se stalo s Donnou?

Skutečnost, že se Donna neobjevila v traileru, a že se o ní mluví v minulé osobě, přinesla jednu jedinou myšlenku – je Donna po smrti? To je něco, co se dozvíme až po zhlédnutí filmu a fanoušci muzikálu Mamma Mia! si smrt Donny zatím nechtějí připouštět. Další, kdo překvapila, byla Cher, která si v pokračování zahraje matku Donny, při čemž ve skutečnosti je mezi Meryl Streep a Cher věkový rozdíl pouhé 3 roky.

Poslední změna se týká místa natáčení. V pokračování už neuvidíme krásy řeckého ostrova Skopelos, nýbrž se podíváme na chorvatský ostrov Vis. Řekové jsou naštvaní a Chorvati se radují, hold se nedá vždycky všem zavděčit. Za mě trailer vypadá moc dobře, a docela se na muzikálové pokračování hitu z roku 2008 těším.

Zdroje: imdb.com, csfd.cz, wikipedia.org

Těšíte se na Mamma Mia! Here We Go Again?

Ano, nemůžu se dočkat!
Moc mě to nezaujalo, ale možná se podívám
Ne, nelíbil se mi ani první díl
Neviděl/a jsem Mamma Mia!
Celkem hlasů: 33
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background