background - Kaiju se vrátí na jaře s dalším stupněm vývoje!
Kaiju se vrátí na jaře s dalším stupněm vývoje!

Kaiju se vrátí na jaře s dalším stupněm vývoje!

19. 01. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Budoucnost tohohle filmu byla dost nejistá, protože ačkoliv měl celosvětově výdělečnost 411 milionů dolarů, v Americe to byla pouhá stovka, což studio znejistilo a nechtěli se po hlavě vrhnout do druhého dílu. Nakonec bychom se pokračování hitu z roku 2013 měli dočkat v dubnu 2018.

Trailer, který nám slibuje nové rekruty, vylepšené Jaegery a vyvinutější Kaiju, nám také prozrazuje, že boj tentokrát nebude probíhat jen mezi stroji a monstry, ale i mezi stroji samotnými. Dále si můžeme povšimnout, že i když se změnilo obsazení, některé postavy budeme moct vidět znovu. Například: Dr. Newton Geiszlera nebo Dr. Hermann Gottlieba, a dokonce bychom se měli dočkat i Mako Moriové.

Scénáře se ujal režisér prvního dílu Guillermo del Toro, o kterém se předpokládalo, že se ujme i režie, ale nakonec si vystačil s postem scénáristy a Pacific Rim 2: Povstání zrežíroval Steven S. DeKnight. Natáčet se začalo 6. listopadu 2016 v Austrálii, 8. března 2017 se natáčení přesunulo do Číny a 30. března 2017 bylo natáčení ukončeno.

Je to deset let od poslední bitvy, ale oceány jsou stále neklidné. Po vítězství v poslední bojích se program Jaeger stal celosvětovou obrannou silou. PPDC nabírá novou generaci mužů a žen, aby se stali součástí programu a čelili tak nové hrozbě Kaiju. Připojí se také Jake Pentecost, syn bývalého pilota Jaegera a generála Stackera Pentecosta, aby zabránil vyhynutí lidstva.

Takový je zatím souhrn děje, a já osobně se na další várku Kaiju a Jaegerů velmi těším.

Zdroje: kinobox.cz, imdb.com, wikipedia.org

Těšíte se na film?

Ano, chystám se na něj do kina
Ne, nezaujal mě ani první díl
Ano, ale do kina se na něj nechystám
Celkem hlasů: 80
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background