background - Kaiju se vrátí na jaře s dalším stupněm vývoje!
Kaiju se vrátí na jaře s dalším stupněm vývoje!

Kaiju se vrátí na jaře s dalším stupněm vývoje!

19. 01. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
5 min čtení

Budoucnost tohohle filmu byla dost nejistá, protože ačkoliv měl celosvětově výdělečnost 411 milionů dolarů, v Americe to byla pouhá stovka, což studio znejistilo a nechtěli se po hlavě vrhnout do druhého dílu. Nakonec bychom se pokračování hitu z roku 2013 měli dočkat v dubnu 2018.

Trailer, který nám slibuje nové rekruty, vylepšené Jaegery a vyvinutější Kaiju, nám také prozrazuje, že boj tentokrát nebude probíhat jen mezi stroji a monstry, ale i mezi stroji samotnými. Dále si můžeme povšimnout, že i když se změnilo obsazení, některé postavy budeme moct vidět znovu. Například: Dr. Newton Geiszlera nebo Dr. Hermann Gottlieba, a dokonce bychom se měli dočkat i Mako Moriové.

Scénáře se ujal režisér prvního dílu Guillermo del Toro, o kterém se předpokládalo, že se ujme i režie, ale nakonec si vystačil s postem scénáristy a Pacific Rim 2: Povstání zrežíroval Steven S. DeKnight. Natáčet se začalo 6. listopadu 2016 v Austrálii, 8. března 2017 se natáčení přesunulo do Číny a 30. března 2017 bylo natáčení ukončeno.

Je to deset let od poslední bitvy, ale oceány jsou stále neklidné. Po vítězství v poslední bojích se program Jaeger stal celosvětovou obrannou silou. PPDC nabírá novou generaci mužů a žen, aby se stali součástí programu a čelili tak nové hrozbě Kaiju. Připojí se také Jake Pentecost, syn bývalého pilota Jaegera a generála Stackera Pentecosta, aby zabránil vyhynutí lidstva.

Takový je zatím souhrn děje, a já osobně se na další várku Kaiju a Jaegerů velmi těším.

Zdroje: kinobox.cz, imdb.com, wikipedia.org

Těšíte se na film?

Ano, chystám se na něj do kina
Ne, nezaujal mě ani první díl
Ano, ale do kina se na něj nechystám
Celkem hlasů: 80
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background