background - Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit se dočkal vlastního filmu!
Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit se dočkal vlastního filmu!

Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit se dočkal vlastního filmu!

15. 01. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
7 min čtení

Pro fanoušky Harryho Pottera se sobota 13. ledna 2018 stala dalším významným dnem. Konečně se dočkali filmu Voldemort: Origins of the Heir (Voldemort: Původ dědice). Tento film je nekomerční a nějak nesouvisí s Warner bros. nebo J. K. Rowlingovou. O jeho vytvoření se postarala skupina velmi nadaných fanoušků spolu s filmovým studiem Tryangle. Jedná se tedy o film od fanoušků pro fanoušky, a že je opravdu na co se dívat.

Co způsobilo, že se Tom Riddle stal Voldemortem? Co se během těch všech let v Bradavicích dělo a co se stalo doopravdy, když se vrátil? To je to, co nás asi všechny vždycky aspoň trochu zajímalo, a teď se nám dostalo odpovědí ve formě filmu. Pokud jste četli knihy, našli jste tam pár vodítek, a právě těch se fanoušci chytili.

Už jen po zhlédnutí traileru jsem věděla, že to nebude nuda a bude to stát za to. Nejedná se o žádnou amatéřinu, a s efekty se rozhodně nešetřilo. Příběh vypráví o Voldemortově mládí a odhaluje všechny důvody, proč se jeho jméno tak proslavilo a leckdo se jej bál dokonce vyslovit. Odehrává se na jakési sovětské základně aurorů, kde je zajata Grisha McLaggen, dědička Nebelvíru, a která vypráví celý Tomův příběh. Ačkoliv se jednalo o nepříliš známé herecké obsazení, všichni podali dobré výkony a velmi mi sedl Stefano Rossi jako Tom Marvolo Riddle.

Když bych to měla shrnout, jen tak někoho by film asi nezaujal. Na fanfilm je to velice dobrý kousek, ale pořád je znát ta skutečnost, že se jedná o neoficiální film. Ale s rozpočtem kolem 420 tisíc předvedli něco neskutečného, a nadšence do světa Harryho Pottera film jistě potěší a nezklame!

Na konec už jen to, že film naleznete na Youtube kanále filmového studia Tryangle, ale asi Vás příliš nepotěším s tím, že pouze v originální verzi. Na výběr máte anglické, francouzské, italské, portugalské a španělské titulky, které byly přesně vytvořeny k filmu.

Zdroje: youtube.com, facebook.com

Jak zapůsobil film na Vás?

Nic moc
Dalo se to, ale znovu už se nepodívám
Super! Určitě si jej pustím znovu
Celkem hlasů: 228
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background