background - Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit se dočkal vlastního filmu!
Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit se dočkal vlastního filmu!

Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit se dočkal vlastního filmu!

15. 01. 2018
Šárka Fikejsová
0 obrázků
7 min čtení

Pro fanoušky Harryho Pottera se sobota 13. ledna 2018 stala dalším významným dnem. Konečně se dočkali filmu Voldemort: Origins of the Heir (Voldemort: Původ dědice). Tento film je nekomerční a nějak nesouvisí s Warner bros. nebo J. K. Rowlingovou. O jeho vytvoření se postarala skupina velmi nadaných fanoušků spolu s filmovým studiem Tryangle. Jedná se tedy o film od fanoušků pro fanoušky, a že je opravdu na co se dívat.

Co způsobilo, že se Tom Riddle stal Voldemortem? Co se během těch všech let v Bradavicích dělo a co se stalo doopravdy, když se vrátil? To je to, co nás asi všechny vždycky aspoň trochu zajímalo, a teď se nám dostalo odpovědí ve formě filmu. Pokud jste četli knihy, našli jste tam pár vodítek, a právě těch se fanoušci chytili.

Už jen po zhlédnutí traileru jsem věděla, že to nebude nuda a bude to stát za to. Nejedná se o žádnou amatéřinu, a s efekty se rozhodně nešetřilo. Příběh vypráví o Voldemortově mládí a odhaluje všechny důvody, proč se jeho jméno tak proslavilo a leckdo se jej bál dokonce vyslovit. Odehrává se na jakési sovětské základně aurorů, kde je zajata Grisha McLaggen, dědička Nebelvíru, a která vypráví celý Tomův příběh. Ačkoliv se jednalo o nepříliš známé herecké obsazení, všichni podali dobré výkony a velmi mi sedl Stefano Rossi jako Tom Marvolo Riddle.

Když bych to měla shrnout, jen tak někoho by film asi nezaujal. Na fanfilm je to velice dobrý kousek, ale pořád je znát ta skutečnost, že se jedná o neoficiální film. Ale s rozpočtem kolem 420 tisíc předvedli něco neskutečného, a nadšence do světa Harryho Pottera film jistě potěší a nezklame!

Na konec už jen to, že film naleznete na Youtube kanále filmového studia Tryangle, ale asi Vás příliš nepotěším s tím, že pouze v originální verzi. Na výběr máte anglické, francouzské, italské, portugalské a španělské titulky, které byly přesně vytvořeny k filmu.

Zdroje: youtube.com, facebook.com

Jak zapůsobil film na Vás?

Nic moc
Dalo se to, ale znovu už se nepodívám
Super! Určitě si jej pustím znovu
Celkem hlasů: 228
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background