background - Je to tu! NETFLIX konečně v ČESKU!
Je to tu! NETFLIX konečně v ČESKU!

Je to tu! NETFLIX konečně v ČESKU!

6. 01. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
6 min čtení

Konečně přišla chvíle, na kterou jistě každý, kdo má rád filmy čekal.

V ČR je konečně po velmi dlouhé době dostupná síť Netflix.

Velice populární zahraniční streamovací služba Netflix je konečně dostupná i v České republice. Dnes se totiž Netflix rozšířil do dalších zemí světa a to i včetně Česka, kde je služba prozatím dostupná v angličtině. Předplatit si můžete nejlevněji tarif za 7,99 € tedy přibližně za 215 Kč, přičemž můžete filmy a seriály sledovat na jednom zařízení v nízkém rozlišení. Další tarify jsou dostupné za 9,99 € a 11,99 €, které se samozřejmě liší kvalitou a možností sledovat obsah na více zařízeních.

http://dl9fvu4r30qs1.cloudfront.net/11/06/c23caaee481db17bf18985413124/netflix.jpg

Dobrou zprávou je, že si všichni můžete vyzkoušet první měsíc zdarma a ověřit si tak, zda vám služba vyhovuje a zda by později stála za pravidelnou měsíční platbu. Abyste měsíční předplatné zdarma mohli využít, musíte si předplatit jeden ze tří zmíněných balíčků. Zaplatit můžete později buďto kreditní či debetní kartou nebo PayPalem.

Dostupná je nyní i oficiálně aplikace pro iPhone v českém App Storu, kde můžete spravovat všechny své oblíbené filmy či seriály a sledovat je přes svůj iPhone. Aplikaci Netflix si můžete zdarma stáhnout!

Aktualizace: Netflix kromě Česka zavítal i k našim bratrům na Slovensko!

Aktualizace 2: K filmům a seriálům budou postupně přidávány české případně slovenské titulky. V případě dostupnosti českého dabingu bude přidán i ten. Netflix tak bude dávat v obou našich zemích mnohem větší význam a její předplatné bude pro české i slovenské uživatele více lákavější.

ZDROJ: letemsvetemapplem.eu

Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background