background - Je to tu! NETFLIX konečně v ČESKU!
Je to tu! NETFLIX konečně v ČESKU!

Je to tu! NETFLIX konečně v ČESKU!

6. 01. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
6 min čtení

Konečně přišla chvíle, na kterou jistě každý, kdo má rád filmy čekal.

V ČR je konečně po velmi dlouhé době dostupná síť Netflix.

Velice populární zahraniční streamovací služba Netflix je konečně dostupná i v České republice. Dnes se totiž Netflix rozšířil do dalších zemí světa a to i včetně Česka, kde je služba prozatím dostupná v angličtině. Předplatit si můžete nejlevněji tarif za 7,99 € tedy přibližně za 215 Kč, přičemž můžete filmy a seriály sledovat na jednom zařízení v nízkém rozlišení. Další tarify jsou dostupné za 9,99 € a 11,99 €, které se samozřejmě liší kvalitou a možností sledovat obsah na více zařízeních.

http://dl9fvu4r30qs1.cloudfront.net/11/06/c23caaee481db17bf18985413124/netflix.jpg

Dobrou zprávou je, že si všichni můžete vyzkoušet první měsíc zdarma a ověřit si tak, zda vám služba vyhovuje a zda by později stála za pravidelnou měsíční platbu. Abyste měsíční předplatné zdarma mohli využít, musíte si předplatit jeden ze tří zmíněných balíčků. Zaplatit můžete později buďto kreditní či debetní kartou nebo PayPalem.

Dostupná je nyní i oficiálně aplikace pro iPhone v českém App Storu, kde můžete spravovat všechny své oblíbené filmy či seriály a sledovat je přes svůj iPhone. Aplikaci Netflix si můžete zdarma stáhnout!

Aktualizace: Netflix kromě Česka zavítal i k našim bratrům na Slovensko!

Aktualizace 2: K filmům a seriálům budou postupně přidávány české případně slovenské titulky. V případě dostupnosti českého dabingu bude přidán i ten. Netflix tak bude dávat v obou našich zemích mnohem větší význam a její předplatné bude pro české i slovenské uživatele více lákavější.

ZDROJ: letemsvetemapplem.eu

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background