background - Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!
Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!

Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!

12. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Město plné zvířat, která jsou oblečená jako lidé, chovají se jako lidé a dokonce mají práci jako lidé ? Ano, to přesně je moderní metropole Zootropolis.

Stejně jako ve světě lidí zde potkáme velmi rozmanitou škálu osobností, takže se v pohádce objevují zvířata ze všech koutů světa.

Příběh je především o jednom malém králíčkovi, jež se vydal do velkoměsta, konkrétně se jedná o Judy Hopkavou.Nejen že se vydá do velké metropole, ale ještě se stane strážnicí místního policejního sboru a čeká na ni velký a zapeklitý případ.

Uvodní píseň k pohádce z produkce The Walt Disney company, nazpívala dokonce známá zpěvačka Shakira, v pohádce podle ní dokonce byla vytvořena postava gazely.

V České Republice bude Zootropolis v kinech možné zhlédnout od 3. 3. 2016 i ve 3D projekci.

Vydáte se s námi do zvířecí metropole?

Máš rád animáče vyloženě jen se zvířaty?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 82
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background