background - Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!
Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!

Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!

12. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Město plné zvířat, která jsou oblečená jako lidé, chovají se jako lidé a dokonce mají práci jako lidé ? Ano, to přesně je moderní metropole Zootropolis.

Stejně jako ve světě lidí zde potkáme velmi rozmanitou škálu osobností, takže se v pohádce objevují zvířata ze všech koutů světa.

Příběh je především o jednom malém králíčkovi, jež se vydal do velkoměsta, konkrétně se jedná o Judy Hopkavou.Nejen že se vydá do velké metropole, ale ještě se stane strážnicí místního policejního sboru a čeká na ni velký a zapeklitý případ.

Uvodní píseň k pohádce z produkce The Walt Disney company, nazpívala dokonce známá zpěvačka Shakira, v pohádce podle ní dokonce byla vytvořena postava gazely.

V České Republice bude Zootropolis v kinech možné zhlédnout od 3. 3. 2016 i ve 3D projekci.

Vydáte se s námi do zvířecí metropole?

Máš rád animáče vyloženě jen se zvířaty?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 82
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background