background - Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!
Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!

Zootropolis! Animáč, který stojí za zhlédnutí!

12. 01. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Město plné zvířat, která jsou oblečená jako lidé, chovají se jako lidé a dokonce mají práci jako lidé ? Ano, to přesně je moderní metropole Zootropolis.

Stejně jako ve světě lidí zde potkáme velmi rozmanitou škálu osobností, takže se v pohádce objevují zvířata ze všech koutů světa.

Příběh je především o jednom malém králíčkovi, jež se vydal do velkoměsta, konkrétně se jedná o Judy Hopkavou.Nejen že se vydá do velké metropole, ale ještě se stane strážnicí místního policejního sboru a čeká na ni velký a zapeklitý případ.

Uvodní píseň k pohádce z produkce The Walt Disney company, nazpívala dokonce známá zpěvačka Shakira, v pohádce podle ní dokonce byla vytvořena postava gazely.

V České Republice bude Zootropolis v kinech možné zhlédnout od 3. 3. 2016 i ve 3D projekci.

Vydáte se s námi do zvířecí metropole?

Máš rád animáče vyloženě jen se zvířaty?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 83
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background