background - Poslední série Game of Thrones!
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
6 min čtení

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba každá scéna s draky nebo White Walkers blížící se ke stěně.

Natáčení osmé a také poslední série aktuálně nejpopulárnějšího seriálu Game of Thrones začne už za pár měsíců.

Zdroj: marieclaire.com


Sedmá série se dostala na obrazovky tohoto léta, zatímco předešlých šest vyšlo vždy na jaře. Zpoždění je odůvodněno tím, že je potřeba natáčet čím dál tím více scén v zimě. Je tedy otázkou, jak dlouho budeme čekat na poslední sérii. Doposud vše nasvědčuje tomu, že ji můžeme očekávat buď koncem roku 2018, nebo až na jaře 2019.

Zdroj: thereportertimes.com


Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) se vyjádřil:

"Když seriál začínal, veděl jsem o všem, co se stane v prvních třech sériích. Poté už jsem vždycky znal scénář jen na jednu sérii dopředu. Dostal jsem ho měsíc před natáčením a bylo to. Předpokládám, že teď tomu bude stejně. V říjnu se máme sejít a scénář mi dají. Do té doby nikdo neví, co se stane. Jsem velmi zvědavý..."

Zdroj: screenrant.com


Už je známo, že osmá série bude mít pouze šest epizod. Počet by měla ovšem vynahradit jejich délka, která by se měla pohybovat okolo 70 - 80 minut (podobně jako 6. díl 7. série).

Zdroj: theritzcarlton.org


HBO už dokonce promýšlí nápady na spin-off (prequel). Zatím se toho moc neví, ale prý se uvažuje až nad čtyřmi možnostmi, z nichž se nakonec dostane na povrch pouze jedna. To z důvodu, že je laťka stanovena příliš vysoko.

Zdroj: denofgeek.com

Jak se ti doposud líbí 7. série?

Nejlepší série!
Čekal/a jsem to lepší...
Nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 551
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background