background - Poslední série Game of Thrones!
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
6 min čtení

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba každá scéna s draky nebo White Walkers blížící se ke stěně.

Natáčení osmé a také poslední série aktuálně nejpopulárnějšího seriálu Game of Thrones začne už za pár měsíců.

Zdroj: marieclaire.com


Sedmá série se dostala na obrazovky tohoto léta, zatímco předešlých šest vyšlo vždy na jaře. Zpoždění je odůvodněno tím, že je potřeba natáčet čím dál tím více scén v zimě. Je tedy otázkou, jak dlouho budeme čekat na poslední sérii. Doposud vše nasvědčuje tomu, že ji můžeme očekávat buď koncem roku 2018, nebo až na jaře 2019.

Zdroj: thereportertimes.com


Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) se vyjádřil:

"Když seriál začínal, veděl jsem o všem, co se stane v prvních třech sériích. Poté už jsem vždycky znal scénář jen na jednu sérii dopředu. Dostal jsem ho měsíc před natáčením a bylo to. Předpokládám, že teď tomu bude stejně. V říjnu se máme sejít a scénář mi dají. Do té doby nikdo neví, co se stane. Jsem velmi zvědavý..."

Zdroj: screenrant.com


Už je známo, že osmá série bude mít pouze šest epizod. Počet by měla ovšem vynahradit jejich délka, která by se měla pohybovat okolo 70 - 80 minut (podobně jako 6. díl 7. série).

Zdroj: theritzcarlton.org


HBO už dokonce promýšlí nápady na spin-off (prequel). Zatím se toho moc neví, ale prý se uvažuje až nad čtyřmi možnostmi, z nichž se nakonec dostane na povrch pouze jedna. To z důvodu, že je laťka stanovena příliš vysoko.

Zdroj: denofgeek.com

Jak se ti doposud líbí 7. série?

Nejlepší série!
Čekal/a jsem to lepší...
Nelíbí se mi.
Celkem hlasů: 551
Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Komediální seriál z devadesátých let ještě dnes baví diváky po celém světě. Jak dnes vypadají hlavní protagonisté a jakým způsobem se vyvinuly jejich životy? Na to se spolu podíváme právě teď.

20. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

Ve filmovém světě existuje několik důležitých pravidel, jimiž se tvůrci při přípravách natáčení řídí, ale jen jedno z nich je natolik podstatné, aby rozhodovalo o tom, jak velký zisk film přinese -...

17. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
Filmové nezmysly #11: Explózie

Filmové nezmysly #11: Explózie

Máme tu pre Vás ďalší diel Filmových Nezmyslov. Dnes budeme preberať nonsensy ohľadne explózií, ktoré sme videli v televízii. Explózie sú jedny z najčastejších efektov akčného žánru a...

16. 01. 2018
Matej Peniaško
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background