background - Game of Thrones: Info k další epizodě
Game of Thrones: Info k další epizodě

Game of Thrones: Info k další epizodě

28. 07. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
7 min čtení

Nové snímky z nadcházející třetí epizody divácky nejpopulárnějšího seriálu Game of Thrones poukazují nejen na dlouho očekávaný střet dvou klíčových postav - Jon Snow a Daenerys Targaryen, ale i na další zajímavé skutečnosti, jako je třeba rozhovor Melisandry s Varysem a další.

1. Jon Snow a ser Davos, pravděpodobně u Daenerys

2. Tyrion Lannister

3. Varys a Daenerys

4. Daenerys na trůnu v Dragonstone

5. Davos a Jon připlouvají na Dragonstone

6. Varys a Melisandra Obě postavy jsou z Essosu a obě sloužili vícero vládcům, zcela jistě mají mnoho společného. Varys také kdysi mluvil o svých zkušenostech s magií a o hlasech, které slyšel vycházet z ohně. Zcela jistě půjde o zajímavý rozhovor.

7. Grey Worm Navlečen do svého brnění, připraven pustit se do rozhodující bitvy o Casterly Rock, odvěké sídlo Lannisterů.

Nejenomže to bude poprvé od doby, kde se Jon narodil, co se vydá daleko na jih od Zimohradu, ale v epizodě "The Queen's Justice" dojde konečně k setkání dvou pravděpodobně nejdůležitějších protagonistů celé ASOIAF série. Nejvíce se nyní očekává, jaký výsledek bude mít ono setkání, zda z něho Jon a Daenerys vyjdou jako spojenci, nebo jako nepřátelé. Tak či tak, je zřejmé, že mají mnoho společných nepřátel. Problém však může nastat ve chvíli, kdy bude Daenerys vyžadovat, aby Jon poklekl, jak bylo naznačeno v druhém díle. Faktem je, že Daenerys potřebuje Sever, aby se mohla stát skutečným vládcem Sedmi Království, a že Jon potřebuje její draky a dragonglass z Dragonstone, aby dokázal porazit White Walkers, jejichž hrozba se blíží už od začátku první série, ale nyní je zřetelnější, než byla kdy dříve.

Také se dá očekávat, že uvidíme Eurona Greyjoye, jak veze Cersei slíbený "dárek", kterým bude Ellaria Sand a Yara Greyjoy. Dle názvu dílu - Queen's Justice, což znamená "spravedlnost královny" - můžeme očekávat, že dojde k jejich popravě.

**Díl vyjde 31. července

Zdroj: ScreenRant.com

Jak dopadne setkání Jona s Daenerys?

Dobře
Špatně
Celkem hlasů: 149
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background