background - Harry Potter se vrací! Rowlingová připravuje novou trilogii!
Harry Potter se vrací! Rowlingová připravuje novou trilogii!

Harry Potter se vrací! Rowlingová připravuje novou trilogii!

3. 01. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
6 min čtení

Je opravdu málo lidí, kteří neznají brýlatého kouzelníka s jizvou ve tvaru blesku na čele. Harry Potter se stal celosvětovým fenomenem, který vydělal neskutečné peníze, a tak není pro nikoho žádné překvapení, že se studio snaží nějakým způsobem do světa kouzelníku vrátit. Autorka knih J. K. Rowlingová přišla s nápadem, jak sérii znovu dostat na plátna kin.

Každý správný fanoušek ví, kdo je Mlok Scamander. Je to magizoolog, který napsal knihu, podle které dostala název nová trilogie, Fantastická zvířata a kde je najít, která se často objevuje v knižní podobě Harryho Pottera.

Příběh nás zavede do New Yorku, kam přijíždí mladý kouzelník Mlok Scamander se svým kouzelným kufříkem plným kouzelných tvorů, ze kterých jsou někteří i velice nebezpeční. Zvrat nastává ve chvíli, kdy Mlokovi z kufříku uprchnou jeho kouzelní tvorové. Je třeba zakročit a zároveň zůstat v tajnosti před mudly (zde jsou nazýváni "no-majové").

Na řežisérskou židli opět usedne David Yates , který má s kouzelnickým světem mnoho zkušeností. Natočil totiž druhou polovinu Potterovské série, přesněji od Fénixova řádu. Scénář k filmu napsala sama Rowlingová. Producentem celé trilogie je opět David Heyman.

Do hlavní role magizoolog Mloka Scamandera byl obsazen oscarový herec Eddie Redmayne (Teorie Všeho, Bídníci), po jeho boku se objeví čím dál známější herečka Katherine Waterston (Steve Jobs, Alien: Covenant), která si zahraje Porpentinu Goldsteinovou, zaměstnankyni Magického kongresu Spojených států amerických.

Premiéra filmu je stanovena na 17. 11. 2016. Další dva díly by měly následovat vždy rok poté. Hned pod tímto odstavcem najdete první ukázku z filmu!

Taky na vás dýchla Potterovská atmosféra?

Patří nový film z kouzelnického světa mezi vaše nejočekávanější filmy roku 2016?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 268
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background