background - 3. série Narcos se blíží! Nová upoutávka + info
3. série Narcos se blíží! Nová upoutávka + info

3. série Narcos se blíží! Nová upoutávka + info

15. 07. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
6 min čtení

Trailer 2016:

Jak trailery ukazují, předmětem blížící se 3. série bude vzestup kartelu z Cali, který vedli bratři Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis) a Gilberto Rodriguez Orejuela (Damian Alcazar). Po skončení dvou velmi úspěšných předchozích sérií, které se soustřeďovaly na vzestup a pád drogového vládce Pablo Escobara (Wagner Moura) a jeho působení v nechvalně známém Medellinském kartelu, se nám naskytne pohled na nové kokainové impérium, které je možná ještě nebezpečnější, než bylo to před ním.

Nový trailer:

Navzdory tomu, že nebyl kartel z Cali ani zdaleka tak známý, jak kartel Medellinský, byl podstatně větší a mocnější, než byl ten Escobarův. Na to také naráží věta v traileru:

"To pretend that these guys weren't just as evil as the guy that came before them, that's a mistake."

Volný překlad:

"Předstírat, že nejsou tihle lidé stejně tak špatní, jak byli ti lidé před nimi, to je chyba."

Agent Javier Pena (Pedro Pascal); zdr. ScreenRant.com

Kartelu z Cali se bude opět věnovat agent Javier Pena (Pedro Pascal) a my tak mudeme sledovat příběh jeho očima. Ovšem o jeho bývalém spolupracovníkovi, agentu Steve Murphy (Boyd Holbrook) z DEA zatím není žádná zmínka. Je tedy tak dost pravděpodobné, že bude nahrazen někým jiným, neboť z historického hlediska odjel Murphy z Kolumbie hned po Escobarově smrti, přičemž zůstal jen Pena, aby pronásledoval právě kartel z Cali. Murphyho místo tak pravděpodobně zaujmou Chris Feistl a Daniel Van Ness.

A přestože tato řada ještě nevyšla, Netflix neotálel a už obejdnal sérii 4. Pravděpodobně s tím, že každý kartel má být zkoumán po dobu dvou sérií, jak tomu bylo doposud.

Nová řada Narcos vyjde 1. září na Netflixu.

(Zdroj ScreenRant)

Vyrovná se 3. série těm 1. a 2. sérii s Escobarem?

Bez šance!
Těžko říct...
Určitě ano.
Celkem hlasů: 122
Ako nás ovplyvňuje zvuk vo filme?

Ako nás ovplyvňuje zvuk vo filme?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako zvuk vo filme ovplyvňuje náš zážitok z filmu? Hoci si to ani neuvedomujeme, zvuk je neoddeliteľnou súčasťou filmu, a bol tu už aj v ére nemých filmov, kedy hudobný doprovod...

19. 11. 2017
Ľubo Andrej
15 min čtení
Filmové nezmysly #2: strelné zbrane

Filmové nezmysly #2: strelné zbrane

Tak ako sme sľúbili, sme tu po týždni s ďalším dielom seriálu Filmové Nezmysly. Dnešnou témou sú strelné zbrane, ktoré filmovým svetom zaručene hýbu. Či ide o reálne znázornenie...

13. 11. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background