background - 3. série Narcos se blíží! Nová upoutávka + info
3. série Narcos se blíží! Nová upoutávka + info

3. série Narcos se blíží! Nová upoutávka + info

15. 07. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
6 min čtení

Trailer 2016:

Jak trailery ukazují, předmětem blížící se 3. série bude vzestup kartelu z Cali, který vedli bratři Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis) a Gilberto Rodriguez Orejuela (Damian Alcazar). Po skončení dvou velmi úspěšných předchozích sérií, které se soustřeďovaly na vzestup a pád drogového vládce Pablo Escobara (Wagner Moura) a jeho působení v nechvalně známém Medellinském kartelu, se nám naskytne pohled na nové kokainové impérium, které je možná ještě nebezpečnější, než bylo to před ním.

Nový trailer:

Navzdory tomu, že nebyl kartel z Cali ani zdaleka tak známý, jak kartel Medellinský, byl podstatně větší a mocnější, než byl ten Escobarův. Na to také naráží věta v traileru:

"To pretend that these guys weren't just as evil as the guy that came before them, that's a mistake."

Volný překlad:

"Předstírat, že nejsou tihle lidé stejně tak špatní, jak byli ti lidé před nimi, to je chyba."

Agent Javier Pena (Pedro Pascal); zdr. ScreenRant.com

Kartelu z Cali se bude opět věnovat agent Javier Pena (Pedro Pascal) a my tak mudeme sledovat příběh jeho očima. Ovšem o jeho bývalém spolupracovníkovi, agentu Steve Murphy (Boyd Holbrook) z DEA zatím není žádná zmínka. Je tedy tak dost pravděpodobné, že bude nahrazen někým jiným, neboť z historického hlediska odjel Murphy z Kolumbie hned po Escobarově smrti, přičemž zůstal jen Pena, aby pronásledoval právě kartel z Cali. Murphyho místo tak pravděpodobně zaujmou Chris Feistl a Daniel Van Ness.

A přestože tato řada ještě nevyšla, Netflix neotálel a už obejdnal sérii 4. Pravděpodobně s tím, že každý kartel má být zkoumán po dobu dvou sérií, jak tomu bylo doposud.

Nová řada Narcos vyjde 1. září na Netflixu.

(Zdroj ScreenRant)

Vyrovná se 3. série těm 1. a 2. sérii s Escobarem?

Bez šance!
Těžko říct...
Určitě ano.
Celkem hlasů: 122
Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Jak šel čas s Chůvou k pohledání

Komediální seriál z devadesátých let ještě dnes baví diváky po celém světě. Jak dnes vypadají hlavní protagonisté a jakým způsobem se vyvinuly jejich životy? Na to se spolu podíváme právě teď.

20. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

Ve filmovém světě existuje několik důležitých pravidel, jimiž se tvůrci při přípravách natáčení řídí, ale jen jedno z nich je natolik podstatné, aby rozhodovalo o tom, jak velký zisk film přinese -...

17. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
Filmové nezmysly #11: Explózie

Filmové nezmysly #11: Explózie

Máme tu pre Vás ďalší diel Filmových Nezmyslov. Dnes budeme preberať nonsensy ohľadne explózií, ktoré sme videli v televízii. Explózie sú jedny z najčastejších efektov akčného žánru a...

16. 01. 2018
Matej Peniaško
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background