background - Pokračování akčního World War Z!
Pokračování akčního World War Z!

Pokračování akčního World War Z!

3. 07. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
3 min čtení

Studio Paramount Pictures již oficiálně potvrdilo natáčení World War Z 2. A co víc, natočí jej David Fincher (Fight Club, The Social Network).

Přestože první díl vyšel už před třemi roky a Fincher měl o pozici režiséra zájem, studio Paramount váhalo. Opravdu. Nicméně, konečně se objevila informace, že šéf studia Jim Gianopulos pokračování filmu pod vedením Finchera odsouhlasil a už se nacházejí v pokročilém stádiu práce.

Oficiální soundtrack z prvního dílu:

Klidný může být i Brad Pitt, který Finchera k tomuto filmu přivedl. Bude se tak jednat už o jejich čtvrtou spolupráci, přičemž z každé jejich spolupráce doposud vzešlo něco naprosto kultovního.

Kdy bude premiéra, to se zatím neví, ale předpokládá se, že film uvidíme někdy v polovině roku 2018.

(Zdr.: refresher.sk, screenrant.com)

Souhlasíš s volbou D. Finchera jako režiséra?

Ano!
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 166
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background