background - Pár novinek z blížících se Star Wars VIII
Pár novinek z blížících se Star Wars VIII

Pár novinek z blížících se Star Wars VIII

4. 06. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

John Boyega, představitel Finna, prohlásil, že v nadcházejících Star Wars VIII už nebude mít jeho postava v rukou světelný meč, i když to prvně vypadalo, že vše bude jinak, protože se před natáčením nechala roznést zpráva, že trénoval souboj s mečem. Zdá se, že se jednalo o pouhý hoax.

Naopak od Finna, u Rey se potvrdilo, že jí skutečně bude patřit Anakinův bývalý meč. To nejspíše vysvětluje Lukeův udivený a zmatený výraz, když mu ho tak nadšeně podávala na konci 7. epizody.

Rey s novým mečem; Zdroj: Disney

Na závěr taková zajímavost... Adam Driver (Kylo Ren) má sklon se vždy naprosto ponořit do své postavy a proto se při natáčení před ostatními kolegy naprosto uzavřel. Mark Hamill s ním chtěl zajít na oběd, aby se lépe poznali a aby věděl, s kým spolupracuje, avšak Driver odmítl, protože jejich postavy jsou nepřátelé a něco takového by tedy bylo nepřijatelné. Zdá se, že na těch pár měsíců se z něj stal skutečný Kylo Renn a my se tak můžeme těšit na zajímavý herecký výkon.

Kylo Renn a maska Darth Vadera; Zdroj: Wookieepedia

Nové Star Wars vrazí do kin 15. prosince 2017

[*Zdroj: Edna.cz]

Vyber:

The light side
The dark side
Celkem hlasů: 89
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background