background - Pár novinek z blížících se Star Wars VIII
Pár novinek z blížících se Star Wars VIII

Pár novinek z blížících se Star Wars VIII

4. 06. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

John Boyega, představitel Finna, prohlásil, že v nadcházejících Star Wars VIII už nebude mít jeho postava v rukou světelný meč, i když to prvně vypadalo, že vše bude jinak, protože se před natáčením nechala roznést zpráva, že trénoval souboj s mečem. Zdá se, že se jednalo o pouhý hoax.

Naopak od Finna, u Rey se potvrdilo, že jí skutečně bude patřit Anakinův bývalý meč. To nejspíše vysvětluje Lukeův udivený a zmatený výraz, když mu ho tak nadšeně podávala na konci 7. epizody.

Rey s novým mečem; Zdroj: Disney

Na závěr taková zajímavost... Adam Driver (Kylo Ren) má sklon se vždy naprosto ponořit do své postavy a proto se při natáčení před ostatními kolegy naprosto uzavřel. Mark Hamill s ním chtěl zajít na oběd, aby se lépe poznali a aby věděl, s kým spolupracuje, avšak Driver odmítl, protože jejich postavy jsou nepřátelé a něco takového by tedy bylo nepřijatelné. Zdá se, že na těch pár měsíců se z něj stal skutečný Kylo Renn a my se tak můžeme těšit na zajímavý herecký výkon.

Kylo Renn a maska Darth Vadera; Zdroj: Wookieepedia

Nové Star Wars vrazí do kin 15. prosince 2017

[*Zdroj: Edna.cz]

Vyber:

The light side
The dark side
Celkem hlasů: 89
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background