background - Pár novinek z blížících se Star Wars VIII
Pár novinek z blížících se Star Wars VIII

Pár novinek z blížících se Star Wars VIII

4. 06. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

John Boyega, představitel Finna, prohlásil, že v nadcházejících Star Wars VIII už nebude mít jeho postava v rukou světelný meč, i když to prvně vypadalo, že vše bude jinak, protože se před natáčením nechala roznést zpráva, že trénoval souboj s mečem. Zdá se, že se jednalo o pouhý hoax.

Naopak od Finna, u Rey se potvrdilo, že jí skutečně bude patřit Anakinův bývalý meč. To nejspíše vysvětluje Lukeův udivený a zmatený výraz, když mu ho tak nadšeně podávala na konci 7. epizody.

Rey s novým mečem; Zdroj: Disney

Na závěr taková zajímavost... Adam Driver (Kylo Ren) má sklon se vždy naprosto ponořit do své postavy a proto se při natáčení před ostatními kolegy naprosto uzavřel. Mark Hamill s ním chtěl zajít na oběd, aby se lépe poznali a aby věděl, s kým spolupracuje, avšak Driver odmítl, protože jejich postavy jsou nepřátelé a něco takového by tedy bylo nepřijatelné. Zdá se, že na těch pár měsíců se z něj stal skutečný Kylo Renn a my se tak můžeme těšit na zajímavý herecký výkon.

Kylo Renn a maska Darth Vadera; Zdroj: Wookieepedia

Nové Star Wars vrazí do kin 15. prosince 2017

[*Zdroj: Edna.cz]

Vyber:

The light side
The dark side
Celkem hlasů: 89
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background