background - Game of Thrones, 7. série - Nejnovější informace, trailer, obsazení, fotky a datum vydání!
Game of Thrones, 7. série - Nejnovější informace, trailer, obsazení, fotky a datum vydání!

Game of Thrones, 7. série - Nejnovější informace, trailer, obsazení, fotky a datum vydání!

13. 05. 2017
Matouš Dvořák
14 obrázků
5 min čtení

Nejnovější informace

  • Série 7. má stále potvrzených pouze 7 epizod. O tom, jak budou dlouhé, se zatím nic neví. Ohledně závěrečné 8. série se pak spekuluje o pouhých 6 epizodách.

  • Ačkoliv se herci moc nechtějí bavit o 7. sérii našeho oblíbeného seriálu, Aiden Gillen se posledně náramně rozpovídal o psychologii své postavy, o lordu Baelishovi, který je známý také jako Littlefinger (Malíček).

"The thing about Baelish is that he definitely is an outsider and he has worked his way up and out of his class and into the higher echelons of the courts. He is very much still an outsider though, and he’s still pretending to be something that he’s not. We are never really sure where he came from and what he originally sounded like or what his family situation was. It’s not really explored in the show, although a lot of people are familiar with those and the books."

Letmý překlad: "S Baelishem se to má tak, že je určitě outsiderem. Protože se vypracoval až na vrchol, dostal se do vyšších sfér, než ve kterých byl, když začínal. Je jasné, že mezi takovou společnost úplně nezapadá. Stále předstírá, že je někým, kým není. A my se vlastně nikdy ani nedozvíme, odkud přišel, z jaké rodiny, jaký byl dříve. V seriálu nebylo ukázáno vůbec nic, v knize pak jen něco málo."


Trailer

Záběry v traileru, který se nám dostal, nejsou použité záběry ze 7. série. Jedná se pouze o promo vytvořené z vystřižených scén. Nevadí. Ke konci si povšimněte nové frakce, jež si chce nárokovat celý Sever.


Datum vydání

Nová série Game of Thrones vyjde 16. července 2017.


Zdroje: denofgeek.com, screenrant.com

Těšíš se na novou sérii GoT?

Ano, určitě!
Docela.
Ne, nesleduji.
Celkem hlasů: 116
Tom Hardy si zahrá Venoma!

Tom Hardy si zahrá Venoma!

Tom Hardy, ktorého mnohí poznáme hlavne z filmov Návrat Temného Rytiera, Revenant: Zmŕtvychstanie či Mad Max: Zbesilá cesta, si zahrá v ďalšom zaujímavom projekte. Sony Pictures si ho vyhliadlo do úlohy Venoma...

20. 05. 2017
Ľubo Andrej
3 min čtení
Keď herecké povolanie ohrozuje život

Keď herecké povolanie ohrozuje život

Veľa ľudí si myslí, že byť hercom je jednoduché. Do práce chodia niekedy až po obede a za pár hodín práce zinkasujú peknú kôpku peňazí. Každá minca má dve strany, a inak tomu nie je ani pri tomto...

19. 05. 2017
Petra Karasková
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background