background - Game of Thrones, 7. série - Nejnovější informace, trailer, obsazení, fotky a datum vydání!
Game of Thrones, 7. série - Nejnovější informace, trailer, obsazení, fotky a datum vydání!

Game of Thrones, 7. série - Nejnovější informace, trailer, obsazení, fotky a datum vydání!

13. 05. 2017
Matouš Dvořák
14 obrázků
5 min čtení

Nejnovější informace

  • Série 7. má stále potvrzených pouze 7 epizod. O tom, jak budou dlouhé, se zatím nic neví. Ohledně závěrečné 8. série se pak spekuluje o pouhých 6 epizodách.

  • Ačkoliv se herci moc nechtějí bavit o 7. sérii našeho oblíbeného seriálu, Aiden Gillen se posledně náramně rozpovídal o psychologii své postavy, o lordu Baelishovi, který je známý také jako Littlefinger (Malíček).

"The thing about Baelish is that he definitely is an outsider and he has worked his way up and out of his class and into the higher echelons of the courts. He is very much still an outsider though, and he’s still pretending to be something that he’s not. We are never really sure where he came from and what he originally sounded like or what his family situation was. It’s not really explored in the show, although a lot of people are familiar with those and the books."

Letmý překlad: "S Baelishem se to má tak, že je určitě outsiderem. Protože se vypracoval až na vrchol, dostal se do vyšších sfér, než ve kterých byl, když začínal. Je jasné, že mezi takovou společnost úplně nezapadá. Stále předstírá, že je někým, kým není. A my se vlastně nikdy ani nedozvíme, odkud přišel, z jaké rodiny, jaký byl dříve. V seriálu nebylo ukázáno vůbec nic, v knize pak jen něco málo."


Trailer

Záběry v traileru, který se nám dostal, nejsou použité záběry ze 7. série. Jedná se pouze o promo vytvořené z vystřižených scén. Nevadí. Ke konci si povšimněte nové frakce, jež si chce nárokovat celý Sever.


Datum vydání

Nová série Game of Thrones vyjde 16. července 2017.


Zdroje: denofgeek.com, screenrant.com

Těšíš se na novou sérii GoT?

Ano, určitě!
Docela.
Ne, nesleduji.
Celkem hlasů: 176
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background