background - Kingsman 2: Zlatý kruh
Kingsman 2: Zlatý kruh

Kingsman 2: Zlatý kruh

18. 04. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
5 min čtení

Tak tu máme první pohled na nadcházející sequel filmu Kingsman: Tajná služba, ten má název Kingsman: Zlatý kruh a režíruje jej Matthew Vaughn, a zatímco první byl natočen podle komiksové předlohy z roku 2012 od Dave Gibbonse a Marka Millara, pokračování se vydává do zcela nového, neznámého teritoria. Úspěch prvního filmu byl obrovský, celosvětově vydělal 414 milionů dolarů, takže druhý díl určitě aspiruje rovněž velmi vysoko.

Oficiální soundtrack:

Teamem, jenž pracuje na pokračování, již bylo oficiálně potvrzen děj filmu, který se má odehrávat v jiném prostředí než první díl, a má v něm figurovat tajný agent Gary 'Eggsy' Unwin (Taron Egerton) a jeho spolupracovníci, k nimž patří například Merlin (Mark Strong). Když dojde ke zničení tajného ústředí Kingsmanů, Eggsy a Merlin cestují přes Atlantik do Spojených Států, kde se spojí s americkou tajnou službou, která je podobná té britské, aby mohli společně čelit nepříteli v podobě Poppy, již hraje Julianne Moore, kterou můžeme znát například z filmu Hannibal.

Julianne Moore (Zdroj: snappow.com)

Podobně, jako záporák Valentine (Samuel L. Jackson) z prvního dílu, bude hlavní antagonista pokračování zuckerbergovský, networkingový génius a mezinárodní byznysman.

Taron Egerton jako Gary 'Eggsy' Unwin (Zdroj: screenrant.com)

Channing Tatum jako agent americké tajné služby (Zdroj: screenrant.com)

Jeff Bridges jako hlava americké tajné služby (Zdroj: screenrant.com)

Halle Berry jako agent americké tajné služby, ekvivalent Eggsyho
(Zdroj: screenrant.com)

Jestli se vrátí i Colin Firth se zatím neví.

Datum uvedení: 28. září 2017

(Zdroj: screenrant.com)

Má toto pokračování stejný potenciál jako první díl?

Ano, určitě!
Nevím...
Ne, vůbec.
Celkem hlasů: 121
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background