background - Kingsman 2: Zlatý kruh
Kingsman 2: Zlatý kruh

Kingsman 2: Zlatý kruh

18. 04. 2017
Matouš Dvořák
0 obrázků
5 min čtení

Tak tu máme první pohled na nadcházející sequel filmu Kingsman: Tajná služba, ten má název Kingsman: Zlatý kruh a režíruje jej Matthew Vaughn, a zatímco první byl natočen podle komiksové předlohy z roku 2012 od Dave Gibbonse a Marka Millara, pokračování se vydává do zcela nového, neznámého teritoria. Úspěch prvního filmu byl obrovský, celosvětově vydělal 414 milionů dolarů, takže druhý díl určitě aspiruje rovněž velmi vysoko.

Oficiální soundtrack:

Teamem, jenž pracuje na pokračování, již bylo oficiálně potvrzen děj filmu, který se má odehrávat v jiném prostředí než první díl, a má v něm figurovat tajný agent Gary 'Eggsy' Unwin (Taron Egerton) a jeho spolupracovníci, k nimž patří například Merlin (Mark Strong). Když dojde ke zničení tajného ústředí Kingsmanů, Eggsy a Merlin cestují přes Atlantik do Spojených Států, kde se spojí s americkou tajnou službou, která je podobná té britské, aby mohli společně čelit nepříteli v podobě Poppy, již hraje Julianne Moore, kterou můžeme znát například z filmu Hannibal.

Julianne Moore (Zdroj: snappow.com)

Podobně, jako záporák Valentine (Samuel L. Jackson) z prvního dílu, bude hlavní antagonista pokračování zuckerbergovský, networkingový génius a mezinárodní byznysman.

Taron Egerton jako Gary 'Eggsy' Unwin (Zdroj: screenrant.com)

Channing Tatum jako agent americké tajné služby (Zdroj: screenrant.com)

Jeff Bridges jako hlava americké tajné služby (Zdroj: screenrant.com)

Halle Berry jako agent americké tajné služby, ekvivalent Eggsyho
(Zdroj: screenrant.com)

Jestli se vrátí i Colin Firth se zatím neví.

Datum uvedení: 28. září 2017

(Zdroj: screenrant.com)

Má toto pokračování stejný potenciál jako první díl?

Ano, určitě!
Nevím...
Ne, vůbec.
Celkem hlasů: 121
10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

10 nejvýdělečnějších filmů všech dob

Ve filmovém světě existuje několik důležitých pravidel, jimiž se tvůrci při přípravách natáčení řídí, ale jen jedno z nich je natolik podstatné, aby rozhodovalo o tom, jak velký zisk film přinese -...

17. 01. 2018
Eliška Reiglová
11 min čtení
Filmové nezmysly #11: Explózie

Filmové nezmysly #11: Explózie

Máme tu pre Vás ďalší diel Filmových Nezmyslov. Dnes budeme preberať nonsensy ohľadne explózií, ktoré sme videli v televízii. Explózie sú jedny z najčastejších efektov akčného žánru a...

16. 01. 2018
Matej Peniaško
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background