background - Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!
Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!

Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!

24. 12. 2015
Jakub Jandát
3 obrázků
7 min čtení

Mikulášovi a čertům už sice odzvonilo, ale to neznamená, že by jste už mohli začít zlobit. Protože vždycky v čase vánoc číhá Krampus na své oběti které zavrhly Vánoce.

Pro ty, co nevědí kdo Krampus je, tak tady je stručné info. Krampus je rakouská variace našeho Čerta, jen vypadá výrazně děsivěji, a trestá zlobivé děti i dospělé. Ve filmové verzi je to trochu složitější, ale na tom ve výsledku moc nezáleží. Celá rodina se sejde u jednoho stolu během štědrovečerní večeře, to je vánoční idilka. V tomto případě to však tak idilické není, protože rodina si u stolu nemá co říct. Jsou rozhádaní, vynervovaní z Vánoc, a jediný kdo nad Vánoci dosud nezanevřel je Max ( Emjay Anthony), který až dosud věří v ducha vánoc. Ale i tomu během večeře rupnou nervy, a Santu i s jeho soby pošle do háje. V tu chvíli přichází na scénu sněhová závěje, která vyhodí proud v celém domě. A teď se ještě objeví samotný Krampus a jeho banda monster, aby potrestali všechny, kteří zanevřeli nad Vánoci.

![![](http://www.mafiacinema.cz/uploads/c/Zp0dg9vjJk5klCK.jpg)](http://www.mafiacinema.cz/uploads/c/KpB3zkxnkqYg1i4.jpg)

Krampus: Táhni k čertu je relativně povedený vánočně naladěný film, s kapkou mrtvol a strašení. Nejedná se však o film, u kterého by jste se báli, a ani to není vyloženě komedie u které by jste se celou dobu smáli. Jedná se však o film na který se kouknete jednou, zasmějete se, pobavíte se o něm, a pak se na něj možná za nějaká čas podíváte doma s přáteli nebo s rodinou. Na to aby se film stal vánoční tradicí ale nestačí ani z daleka. Tím bych toto nějak zakončil, a myslím, že můžu mluvit za celou redakci, když vám popřeju Veselé Vánoce.

HD trailer CZ/SK subtitles

Zdroj: csfd.cz, moviezone.cz

5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background