background - Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!
Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!

Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!

24. 12. 2015
Jakub Jandát
3 obrázků
7 min čtení

Mikulášovi a čertům už sice odzvonilo, ale to neznamená, že by jste už mohli začít zlobit. Protože vždycky v čase vánoc číhá Krampus na své oběti které zavrhly Vánoce.

Pro ty, co nevědí kdo Krampus je, tak tady je stručné info. Krampus je rakouská variace našeho Čerta, jen vypadá výrazně děsivěji, a trestá zlobivé děti i dospělé. Ve filmové verzi je to trochu složitější, ale na tom ve výsledku moc nezáleží. Celá rodina se sejde u jednoho stolu během štědrovečerní večeře, to je vánoční idilka. V tomto případě to však tak idilické není, protože rodina si u stolu nemá co říct. Jsou rozhádaní, vynervovaní z Vánoc, a jediný kdo nad Vánoci dosud nezanevřel je Max ( Emjay Anthony), který až dosud věří v ducha vánoc. Ale i tomu během večeře rupnou nervy, a Santu i s jeho soby pošle do háje. V tu chvíli přichází na scénu sněhová závěje, která vyhodí proud v celém domě. A teď se ještě objeví samotný Krampus a jeho banda monster, aby potrestali všechny, kteří zanevřeli nad Vánoci.

![![](http://www.mafiacinema.cz/uploads/c/Zp0dg9vjJk5klCK.jpg)](http://www.mafiacinema.cz/uploads/c/KpB3zkxnkqYg1i4.jpg)

Krampus: Táhni k čertu je relativně povedený vánočně naladěný film, s kapkou mrtvol a strašení. Nejedná se však o film, u kterého by jste se báli, a ani to není vyloženě komedie u které by jste se celou dobu smáli. Jedná se však o film na který se kouknete jednou, zasmějete se, pobavíte se o něm, a pak se na něj možná za nějaká čas podíváte doma s přáteli nebo s rodinou. Na to aby se film stal vánoční tradicí ale nestačí ani z daleka. Tím bych toto nějak zakončil, a myslím, že můžu mluvit za celou redakci, když vám popřeju Veselé Vánoce.

HD trailer CZ/SK subtitles

Zdroj: csfd.cz, moviezone.cz

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background