background - Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!
Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!

Nevyvedené Vánoce! Horor? Dobrá volba pro dnešní večer!

24. 12. 2015
Jakub Jandát
3 obrázků
7 min čtení

Mikulášovi a čertům už sice odzvonilo, ale to neznamená, že by jste už mohli začít zlobit. Protože vždycky v čase vánoc číhá Krampus na své oběti které zavrhly Vánoce.

Pro ty, co nevědí kdo Krampus je, tak tady je stručné info. Krampus je rakouská variace našeho Čerta, jen vypadá výrazně děsivěji, a trestá zlobivé děti i dospělé. Ve filmové verzi je to trochu složitější, ale na tom ve výsledku moc nezáleží. Celá rodina se sejde u jednoho stolu během štědrovečerní večeře, to je vánoční idilka. V tomto případě to však tak idilické není, protože rodina si u stolu nemá co říct. Jsou rozhádaní, vynervovaní z Vánoc, a jediný kdo nad Vánoci dosud nezanevřel je Max ( Emjay Anthony), který až dosud věří v ducha vánoc. Ale i tomu během večeře rupnou nervy, a Santu i s jeho soby pošle do háje. V tu chvíli přichází na scénu sněhová závěje, která vyhodí proud v celém domě. A teď se ještě objeví samotný Krampus a jeho banda monster, aby potrestali všechny, kteří zanevřeli nad Vánoci.

![![](http://www.mafiacinema.cz/uploads/c/Zp0dg9vjJk5klCK.jpg)](http://www.mafiacinema.cz/uploads/c/KpB3zkxnkqYg1i4.jpg)

Krampus: Táhni k čertu je relativně povedený vánočně naladěný film, s kapkou mrtvol a strašení. Nejedná se však o film, u kterého by jste se báli, a ani to není vyloženě komedie u které by jste se celou dobu smáli. Jedná se však o film na který se kouknete jednou, zasmějete se, pobavíte se o něm, a pak se na něj možná za nějaká čas podíváte doma s přáteli nebo s rodinou. Na to aby se film stal vánoční tradicí ale nestačí ani z daleka. Tím bych toto nějak zakončil, a myslím, že můžu mluvit za celou redakci, když vám popřeju Veselé Vánoce.

HD trailer CZ/SK subtitles

Zdroj: csfd.cz, moviezone.cz

Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background