background - Turecky snadno a rychle?
Turecky snadno a rychle?

Turecky snadno a rychle?

30. 12. 2015
Renata Králová
0 obrázků
5 min čtení

Všichni známe film Fakjů pane učiteli 1. a 2. , velice známá a populární komedie ze školního prostředí s nádechem bývalé kriminální kariéry hlavní postavy. Co ale předcházelo filmům Fakjů pane učiteli ?

Bora Dagtekin

To je jméno německého režiséra a scénáristy s tureckými kořeny, který režíroval obě části filmů. Málo kdo ale ví, že před režií těchto známých snímků vznikl v roce 2012 film, Turečtina pro začátečníky (někdy uváděno jako Turecky snadno a rychle).

Turečtina pro začátečníky

Je stejně jako film Fakjů pane učiteli vtipná a chytlavá komedie z prostředí dospívání. Příběh se odehrává na ostrově kam se nešťastnou náhodou dostanou 4 teenageři, kteří musí přežít na ostrově plném nečekaných překvapení. Na filmu pracovali i herci kteří byli pozdeji obsazeni do hlavních rolí ve filmu Fakjů pane učiteli, jedná se o Elyas M'Barek a Katja Riemann.

Stejný název nese i seriál který předcházel tomuto filmu, v originále Türkisch für anfänger, v seriále si stejně jako ve filmu zahrál Elyas M'Barek jednu z hlavních rolí, za kterou dokonce získal v roce 2006 cenu za nejlepšího seriálového herce.

Zdroj: csfd.cz

Věděli jste že byl natočen i film Turečtina pro začátečníky ?

Ano a viděl/a jsem ho
Ano a neviděl/a jsem ho
Ne a neviděl/a jsem ho
Celkem hlasů: 266
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background