background - Filmy roku 2015, které si možná neviděl/a!
Filmy roku 2015, které si možná neviděl/a!

Filmy roku 2015, které si možná neviděl/a!

23. 12. 2015
Renata Králová
0 obrázků
6 min čtení

V letošním roce jsme měli možnost zhlédnout spoustu nových filmů, ať už pokračování stávajících trilogíí, začátek nových a nebo zcela nové a překvapivé filmy.

Celkově za tento rok bylo uvedeno na českou a zahraniční scénu kolem 160 premiérových snímků. Všichni víme o těch nejvíce očekávaných jako je Star Wars: Síla se probouzí, Hunger games: Síla vzdoru 2. část, 50 odstínů šedi, ale co ostatní, zcela nové filmy? Dnes se podíváme na nové, neznámé filmy roku 2015.

Komedie

Focus

Podvodník Will Smith se účastní světových akcí, na kterých je možné oloupit všechny okolo sebe, spolu s nejlepším týmem pomocí různých triků. Příběh o "Nouzovce z Toleda."

Scifi

Marťan (The Martian)

Astronaut Mark Wattney se ocitne sám na planetě Mars, zatímco jeho posádka netuší, že je stále na živu. Napínavý příběh o záchraně "Marťana."

Drama

Věčně Mladá (The Age of Adaline)

Dívka Adaline prodělá autonehodu při které se jí naprosto změní život. Příběh o tom, zda Adaline přestane utíkat.

Pohádka

V Hlavě (Inside Out)

Pohádka o mladé slečně Riley, která stejně jako všechny malé děti objevuje všechny své pocity v různých životních situacích. Příběh o tom co se asi odehrává v naší mysli.

Sportovní

Bojovník (Southpaw)

Profesionální boxer Billy se ocitá na vrcholu kariéry a přes nepřízeň osudu se musí rozhodnou co bude dál s jeho životem. Příběh o tom zda Billy zvládne svůj život.

Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background