background - Filmy roku 2015, které si možná neviděl/a!
Filmy roku 2015, které si možná neviděl/a!

Filmy roku 2015, které si možná neviděl/a!

23. 12. 2015
Renata Králová
0 obrázků
6 min čtení

V letošním roce jsme měli možnost zhlédnout spoustu nových filmů, ať už pokračování stávajících trilogíí, začátek nových a nebo zcela nové a překvapivé filmy.

Celkově za tento rok bylo uvedeno na českou a zahraniční scénu kolem 160 premiérových snímků. Všichni víme o těch nejvíce očekávaných jako je Star Wars: Síla se probouzí, Hunger games: Síla vzdoru 2. část, 50 odstínů šedi, ale co ostatní, zcela nové filmy? Dnes se podíváme na nové, neznámé filmy roku 2015.

Komedie

Focus

Podvodník Will Smith se účastní světových akcí, na kterých je možné oloupit všechny okolo sebe, spolu s nejlepším týmem pomocí různých triků. Příběh o "Nouzovce z Toleda."

Scifi

Marťan (The Martian)

Astronaut Mark Wattney se ocitne sám na planetě Mars, zatímco jeho posádka netuší, že je stále na živu. Napínavý příběh o záchraně "Marťana."

Drama

Věčně Mladá (The Age of Adaline)

Dívka Adaline prodělá autonehodu při které se jí naprosto změní život. Příběh o tom, zda Adaline přestane utíkat.

Pohádka

V Hlavě (Inside Out)

Pohádka o mladé slečně Riley, která stejně jako všechny malé děti objevuje všechny své pocity v různých životních situacích. Příběh o tom co se asi odehrává v naší mysli.

Sportovní

Bojovník (Southpaw)

Profesionální boxer Billy se ocitá na vrcholu kariéry a přes nepřízeň osudu se musí rozhodnou co bude dál s jeho životem. Příběh o tom zda Billy zvládne svůj život.

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background