background - Vetřelec: Covenant - Cesta do ráje začíná v pekle!
Vetřelec: Covenant - Cesta do ráje začíná v pekle!

Vetřelec: Covenant - Cesta do ráje začíná v pekle!

2. 03. 2017
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Je to tady. Ridley Scott nám v nejnovější ukázce na Vetřelec: Covenant chce ukázat, že to opravdu myslel vážně a o vetřelce ve filmu nouze nebude! Stejně tak o akční scény a pořádný krvavý masakr.

Z ukázky je patrné, že ve filmu nebude pouze jeden druh vetřelce. Setkáme se s jeho několika vývojovými větvemi. Ti všímaví, kteří si ukázku pouštěli stále dokola, stejně jako já, mohli vidět, že na známce, na kterou sahá Daniels (Katherine Waterston), je napsané jméno Elizabeth Shaw. Ano, přesně ta Shaw z Promethea (2012).

Na první pohled se může zdát, že ukázka vyzrazuje vše. Opak je pravdou. Pokládá spíše ještě více otázek, než jich bylo před tím. Co se stalo s obyvateli planety? Kam zmizel android David a Elizabeth Shaw, když na planetě přistáli? A dozvíme se už opravdu, kde se vzala na planetě LV-426, kde se posádka lodi Nostromo setkala s vetřelcem, loď inženýrů? Na zodpovězení těchto otázek si budeme muset počkat do 18. 5. 2017, kdy Vetřelec: Covenant vtrhne do kin v ČR i na Slovensku!

Na konec článku Vám přikládám již slibovaný nejnovější trailer a prolog, který vás má seznámit s členy kolonizační lodi Covenant.

Trailer

Prolog

Vyrazíš na Vetřelec: Covenant do kina?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 44
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background