background - Vetřelec: Covenant - Cesta do ráje začíná v pekle!
Vetřelec: Covenant - Cesta do ráje začíná v pekle!

Vetřelec: Covenant - Cesta do ráje začíná v pekle!

2. 03. 2017
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Je to tady. Ridley Scott nám v nejnovější ukázce na Vetřelec: Covenant chce ukázat, že to opravdu myslel vážně a o vetřelce ve filmu nouze nebude! Stejně tak o akční scény a pořádný krvavý masakr.

Z ukázky je patrné, že ve filmu nebude pouze jeden druh vetřelce. Setkáme se s jeho několika vývojovými větvemi. Ti všímaví, kteří si ukázku pouštěli stále dokola, stejně jako já, mohli vidět, že na známce, na kterou sahá Daniels (Katherine Waterston), je napsané jméno Elizabeth Shaw. Ano, přesně ta Shaw z Promethea (2012).

Na první pohled se může zdát, že ukázka vyzrazuje vše. Opak je pravdou. Pokládá spíše ještě více otázek, než jich bylo před tím. Co se stalo s obyvateli planety? Kam zmizel android David a Elizabeth Shaw, když na planetě přistáli? A dozvíme se už opravdu, kde se vzala na planetě LV-426, kde se posádka lodi Nostromo setkala s vetřelcem, loď inženýrů? Na zodpovězení těchto otázek si budeme muset počkat do 18. 5. 2017, kdy Vetřelec: Covenant vtrhne do kin v ČR i na Slovensku!

Na konec článku Vám přikládám již slibovaný nejnovější trailer a prolog, který vás má seznámit s členy kolonizační lodi Covenant.

Trailer

Prolog

Vyrazíš na Vetřelec: Covenant do kina?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 44
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background