background - Legendární Scarface bude mít remake!
Legendární Scarface bude mít remake!

Legendární Scarface bude mít remake!

19. 02. 2017
Matouš Dvořák
1 obrázků
5 min čtení

Natočení remake filmu Scarface už bylo odsouhlaseno a natáčení začne co nevidět... V kinech se pak filmu dočkáme už v létě příštího roku a to přesně 10. srpna 2018

Filmy bratří Coenů; zdroj: vulture.com

O scénář se postarala slavná dvojice batří Coenů, kteří již mají na svědomí známé filmy jako je například Big Lebowski, Fargo nebo Tahle země není pro starý. Jednou ze zajímavostí, která se pak ke scénáři váže, je, že byl napsán už několikrát a existuje mnoho verzí. Jeden napsal třeba David Ayer (Suicide Squad).

Mezi producenty snímku se pak zařadili Scott Stuber (Ted), Dylan Clark (Planeta Opic) a Marc Schmuger (Lucy) a samozřejmě producent originálního filmu - Martin Bregman, který se postará o to, aby byl film atmosfericky co nejpodobnější tomu z roku 1983.

Film jse zatím bez režiséra, neboť Antonie Fugua opustil natáčení kvůli jinému projektu. O pozici se nyní uchází Davic Mackenzie a Peter Berg. Oba jednají se studiem Universal. Vybrán ale bude pravděpodobně Peter Berg, který byl jednou z možností už loni, kdy ale studio upřednostnilo A. Fugua.

Martin Bregman a Al Pacino; zdroj: pictures.zimbio.com

O tom, kdo obsadí hlavní roli legendární filmové postavy jménem Tony Montana, se zatím spekuluje, nicméně bylo ohlášeno, že ve filmu uvidíme Diego Luna ze Star Wars: The Rogue One, který by určitě nebyl zrovna nevhodným adeptem.

Al Pacino, Diego Luna; zdroj: mkv.cn

Zda se ve filmu doopravdy objeví v roli Tonyho Montany zatím není známo, nicméně pro nás kreativní lidé z různých internetových portálů vytvořili několik obrázků pro představu.

Say 'hello' to my little friend!

Může se podle Tebe tento remake vyrovnat originálu?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 81
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background