background - Piráti z Karibiku: Dead Men tell no Tales
Piráti z Karibiku: Dead Men tell no Tales

Piráti z Karibiku: Dead Men tell no Tales

6. 02. 2017
Matouš Dvořák
5 obrázků
5 min čtení

Oblíbení hrdinové Jack Sparrow (Johnny Depp) a Will Turner (Orlando Bloom) se vracejí v pátém pokračování úspěšné série, ve kterém se společně postaví novému nepříteli, pirátu Salazarovi (Javier Bardem). Ten dokázal uprchnout ze zakletého Bermudského trojúhelníku a nyní se snaží zničit všechny piráty. Jedinou nadějí je získat Poseidonův trojzubec, artefakt umožňující ovládat mořské vlny.

Takto nám alespoň popisuje film CSFd, která přeložila text oficiálního distributora. Je samozřejmě jasné, že děj nebude tak přímočarý a že leccos se dozvíme až přímo ve filmu, nicméně už je možné vypozorovat typický motiv, který si filmy o pirátech z Karibského moře dokonale přivlastnily. Mysteriózní záporná postava + honba za starým artefaktem. V jedničce to byl kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) a prokleté zlato, v dvojce Davy Jones (Bill Nighy) a truhla, ve trojce britská Východoindická společnost a kompas, ve čtyřce Black Beard (Ian McShane) a pramen věčného mládí... Vzorec se krásně promítl i zde, kdy půjde o (mrtvého?) kapitána Salazara a Poseidonův trojzubec.

Teaser:

Oficiální trailer:

Nepochybně se můžeme těšit na klasickou pirátskou podívanou, na kterou jsme zvyklí z předešlých filmů, vyšperkovanou mnoha humornými hláškami, námořními bitvami a postavou nechvalně známého Jacka Sparrowa.

V kinech bude od 7. června 2017.

(Zdroj: CSFD, IGN)

Vyrovná se podle Tebe film kvalitou předešlým filmům?

Ano, doufám v to!
Nevěřím tomu...
Bez šance.
Celkem hlasů: 129
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background