background - Piráti z Karibiku: Dead Men tell no Tales
Piráti z Karibiku: Dead Men tell no Tales

Piráti z Karibiku: Dead Men tell no Tales

6. 02. 2017
Matouš Dvořák
5 obrázků
5 min čtení

Oblíbení hrdinové Jack Sparrow (Johnny Depp) a Will Turner (Orlando Bloom) se vracejí v pátém pokračování úspěšné série, ve kterém se společně postaví novému nepříteli, pirátu Salazarovi (Javier Bardem). Ten dokázal uprchnout ze zakletého Bermudského trojúhelníku a nyní se snaží zničit všechny piráty. Jedinou nadějí je získat Poseidonův trojzubec, artefakt umožňující ovládat mořské vlny.

Takto nám alespoň popisuje film CSFd, která přeložila text oficiálního distributora. Je samozřejmě jasné, že děj nebude tak přímočarý a že leccos se dozvíme až přímo ve filmu, nicméně už je možné vypozorovat typický motiv, který si filmy o pirátech z Karibského moře dokonale přivlastnily. Mysteriózní záporná postava + honba za starým artefaktem. V jedničce to byl kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) a prokleté zlato, v dvojce Davy Jones (Bill Nighy) a truhla, ve trojce britská Východoindická společnost a kompas, ve čtyřce Black Beard (Ian McShane) a pramen věčného mládí... Vzorec se krásně promítl i zde, kdy půjde o (mrtvého?) kapitána Salazara a Poseidonův trojzubec.

Teaser:

Oficiální trailer:

Nepochybně se můžeme těšit na klasickou pirátskou podívanou, na kterou jsme zvyklí z předešlých filmů, vyšperkovanou mnoha humornými hláškami, námořními bitvami a postavou nechvalně známého Jacka Sparrowa.

V kinech bude od 7. června 2017.

(Zdroj: CSFD, IGN)

Vyrovná se podle Tebe film kvalitou předešlým filmům?

Ano, doufám v to!
Nevěřím tomu...
Bez šance.
Celkem hlasů: 129
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background