background - Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

21. 12. 2015
Alexandr Pisani
0 obrázků
3 min čtení

Příští rok v březnu se DC Comics chystá vydat film, ve kterém se postaví proti sobě Batman a Superman. Režie se ujme Zack Snyder a scénáře David S. Goyer a Chris Terrio. Batmana bude poprvé hrát Ben Affleck, který naváže na Christiana Balea a Supermana si po úspěchu Muže z oceli znovu zahraje Henry Cavill.

Boj muže proti muži by byl nevyrovnaný a proto tvůrci slíbili důvod, proč Superman bez problémů nezabije Batmana. V Gothamu se vyčerpaný Batman znovu postaví na nohy, aby dovedl Supermana ke spravedlnosti. Také položí základní kámen Ligy spravedlivých.

Podle tvůrců se máme na co těšit. Batman vs Superman se také utkají proti studiu Marvel a jejich nadcházejícímu filmu Capitan America: Občanská válka, ve kterém se taky utkají proti sobě "dobráci".

Komu fandíte?

Batmanovi
Supermanovi
Nikomu
Celkem hlasů: 79
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background