background - Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti
Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

21. 12. 2015
Alexandr Pisani
0 obrázků
3 min čtení

Příští rok v březnu se DC Comics chystá vydat film, ve kterém se postaví proti sobě Batman a Superman. Režie se ujme Zack Snyder a scénáře David S. Goyer a Chris Terrio. Batmana bude poprvé hrát Ben Affleck, který naváže na Christiana Balea a Supermana si po úspěchu Muže z oceli znovu zahraje Henry Cavill.

Boj muže proti muži by byl nevyrovnaný a proto tvůrci slíbili důvod, proč Superman bez problémů nezabije Batmana. V Gothamu se vyčerpaný Batman znovu postaví na nohy, aby dovedl Supermana ke spravedlnosti. Také položí základní kámen Ligy spravedlivých.

Podle tvůrců se máme na co těšit. Batman vs Superman se také utkají proti studiu Marvel a jejich nadcházejícímu filmu Capitan America: Občanská válka, ve kterém se taky utkají proti sobě "dobráci".

Komu fandíte?

Batmanovi
Supermanovi
Nikomu
Celkem hlasů: 79
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background