background - Star Wars Epizoda VIII: Oficiální plakát a potvrzený podtitul.
Star Wars Epizoda VIII: Oficiální plakát a potvrzený podtitul.

Star Wars Epizoda VIII: Oficiální plakát a potvrzený podtitul.

24. 01. 2017
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Už delší čas víme, že na nějakou dobu se každý rok budeme vídat s filme ze světa Hvězdných Válek. Hlavní příběhovou linii vyplní plánované prequely, které rozšíří příběhy na pozadí starších filmů. První prequel Rogue One měl premiéru v prosinci 2016, což znamená, že v roce 2017 nás čeká VIII kapitola hlavního příběhu.

Ta na konci roku 2016 vyvolala otázky kvůli náhlé smrti Carrie Fisher, princezny Leiy. Dnes už víme, že herečka stihla všechny scény z nadcházející epizody natočit. Měla mít i větší roli v epizodě IX, ale tvůrci naštěstí nestojí o digitální verzi, takže osmá epizoda bude takové rozloučení jak z postavou tak s herečkou samotnou.

Teď už ale k novinkám ohledně epizody VIII. Po delší odmlce nám konečně tvůrci ukázali první plakát, na kterém se dozvídáme i podtitul k filmu. The Last Jedi. Dá se předpokládat, že v češtině to bude tedy Poslední Jedi. Nese název nějaké tajemství, nebo jde prostě o regulerní východisko z konce epizody Síla se probouzí? To se určitě brzy dozvíme. Doufejme už jen v to, že do léta budeme moci vidět první trailer. Plakát můžete vidět hned pod tímto odstavcem.

První plakát k filmu

Sledujete hlavní příběhovou linii SW, nebo chodíte do kina i na prequely?

Sleduji pouze hlavní příběhovou linii.
Sleduji i prequely.
Star Wars jde celkově kolem mě.
Celkem hlasů: 119
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background