background - Star Wars Epizoda VIII: Oficiální plakát a potvrzený podtitul.
Star Wars Epizoda VIII: Oficiální plakát a potvrzený podtitul.

Star Wars Epizoda VIII: Oficiální plakát a potvrzený podtitul.

24. 01. 2017
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Už delší čas víme, že na nějakou dobu se každý rok budeme vídat s filme ze světa Hvězdných Válek. Hlavní příběhovou linii vyplní plánované prequely, které rozšíří příběhy na pozadí starších filmů. První prequel Rogue One měl premiéru v prosinci 2016, což znamená, že v roce 2017 nás čeká VIII kapitola hlavního příběhu.

Ta na konci roku 2016 vyvolala otázky kvůli náhlé smrti Carrie Fisher, princezny Leiy. Dnes už víme, že herečka stihla všechny scény z nadcházející epizody natočit. Měla mít i větší roli v epizodě IX, ale tvůrci naštěstí nestojí o digitální verzi, takže osmá epizoda bude takové rozloučení jak z postavou tak s herečkou samotnou.

Teď už ale k novinkám ohledně epizody VIII. Po delší odmlce nám konečně tvůrci ukázali první plakát, na kterém se dozvídáme i podtitul k filmu. The Last Jedi. Dá se předpokládat, že v češtině to bude tedy Poslední Jedi. Nese název nějaké tajemství, nebo jde prostě o regulerní východisko z konce epizody Síla se probouzí? To se určitě brzy dozvíme. Doufejme už jen v to, že do léta budeme moci vidět první trailer. Plakát můžete vidět hned pod tímto odstavcem.

První plakát k filmu

Sledujete hlavní příběhovou linii SW, nebo chodíte do kina i na prequely?

Sleduji pouze hlavní příběhovou linii.
Sleduji i prequely.
Star Wars jde celkově kolem mě.
Celkem hlasů: 119
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background