background - Vetřelec je zpátky s novým trailerem!
Vetřelec je zpátky s novým trailerem!

Vetřelec je zpátky s novým trailerem!

28. 01. 2017
Matouš Dvořák
1 obrázků
3 min čtení

Podrobnější článek, co se tohoto filmu týká, už napsal Albert Řepka, a já ho můžu jedině doporučit: http://bit.ly/2ivLy36

Alien: Covenant můžeme očekávat v kinech od 19. května tohoto roku, ale pozor! Můžeme se těšit i na další, protože už 27. listopadu 2015 bylo oznámeno, že se bude jednat pouze o první film celé nové trilogie s vetřelci.

Před začátkem produkce se uvažovalo, zda by Ridley Scott neměl být na postu režiséra nahrazen, ale naštěstí z těchto úvah sešlo. V hlavních rolích pak můžeme očekávat Michaela Fassbendera a Katherine Waterston.

OFICIÁLNÍ TRAILER:

Bez jakýchkoliv pochybností se jedná o vynikající debutový trailer k jednomu z nejočekávanějších filmů roku 2017 a my už bychom snad ani na celou věc nemohli být více natěšení. Určitě se nám dostane i více materiálu, protože Ridley Scott je velkým fanouškem rozsáhlých reklamních kampaní, takže určitě nezapomeňte sledovat Mafia Cinema pro nejnovější info!

Zdroje: cinemablend.com, comingsoon.net

Měli Ridley Scotta nahradit v pozici režiséra?

Ano.
Nevím...
Ne!
Celkem hlasů: 78
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background