background - Trainspotting 2: Novinky!
Trainspotting 2: Novinky!

Trainspotting 2: Novinky!

22. 12. 2015
Iveta Macháčková
4 obrázků
4 min čtení

Fanoušci Trainspottingu jistě jásají, v roce 2017 se totiž budeme moct podívat, jak to s hrdiny tohoto kultovního snímku dopadlo.

Pokračování bude opět vycházet z knižní předlohy Irvina Welshe, předlohou druhého dílu se stala kniha Porno.

Režie se nemohl chopit nikdo jiný než Danny Boyle (Trainspotting, Steve Jobs, 127 hodin), scénáře zase John Hodge (Trainspotting, Pláž, Trans), a právě podle Boylea je scénář naprosto perfektní. Takže se nejspíš máme na co těšit!

Ještě lepší zprávou je, že herecké obsazení je původní. Na plátně se nám tedy předvedou Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner a Robert Carlyle. Postavy Rentona, Sick Boye, Spuda a Begbieho opět oživnou!

Filmaři nechtějí nikoho zklamat, protože očekávání jsou obrovská. Trainspotting z roku 1996 je dnes již legendární snímek plný skvělých herců, šílených scén a výborné hudby (děj potrhovala hudba např. od Iggyho Popa nebo Lou Reeda).

Pokud jste čirou náhodou Trainspotting ještě neviděli, tak směle do toho! Čeká vás neskutečný zážitek, ale slaďárnu tedy rozhodně nečekejte.

zdroj: gorilla.cz, kinobox.cz

Těšíte se na tento film?

Ano, protože první díl je skvělý.
Ani ne, jedničku to nejspíš nepřekoná.
Ne, Trainspotting jsem nikdy neviděl/a.
Celkem hlasů: 28
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background