background - Trainspotting 2: Novinky!
Trainspotting 2: Novinky!

Trainspotting 2: Novinky!

22. 12. 2015
Iveta Macháčková
4 obrázků
4 min čtení

Fanoušci Trainspottingu jistě jásají, v roce 2017 se totiž budeme moct podívat, jak to s hrdiny tohoto kultovního snímku dopadlo.

Pokračování bude opět vycházet z knižní předlohy Irvina Welshe, předlohou druhého dílu se stala kniha Porno.

Režie se nemohl chopit nikdo jiný než Danny Boyle (Trainspotting, Steve Jobs, 127 hodin), scénáře zase John Hodge (Trainspotting, Pláž, Trans), a právě podle Boylea je scénář naprosto perfektní. Takže se nejspíš máme na co těšit!

Ještě lepší zprávou je, že herecké obsazení je původní. Na plátně se nám tedy předvedou Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner a Robert Carlyle. Postavy Rentona, Sick Boye, Spuda a Begbieho opět oživnou!

Filmaři nechtějí nikoho zklamat, protože očekávání jsou obrovská. Trainspotting z roku 1996 je dnes již legendární snímek plný skvělých herců, šílených scén a výborné hudby (děj potrhovala hudba např. od Iggyho Popa nebo Lou Reeda).

Pokud jste čirou náhodou Trainspotting ještě neviděli, tak směle do toho! Čeká vás neskutečný zážitek, ale slaďárnu tedy rozhodně nečekejte.

zdroj: gorilla.cz, kinobox.cz

Těšíte se na tento film?

Ano, protože první díl je skvělý.
Ani ne, jedničku to nejspíš nepřekoná.
Ne, Trainspotting jsem nikdy neviděl/a.
Celkem hlasů: 28
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background