background - Trainspotting 2: Novinky!
Trainspotting 2: Novinky!

Trainspotting 2: Novinky!

22. 12. 2015
Iveta Macháčková
4 obrázků
4 min čtení

Fanoušci Trainspottingu jistě jásají, v roce 2017 se totiž budeme moct podívat, jak to s hrdiny tohoto kultovního snímku dopadlo.

Pokračování bude opět vycházet z knižní předlohy Irvina Welshe, předlohou druhého dílu se stala kniha Porno.

Režie se nemohl chopit nikdo jiný než Danny Boyle (Trainspotting, Steve Jobs, 127 hodin), scénáře zase John Hodge (Trainspotting, Pláž, Trans), a právě podle Boylea je scénář naprosto perfektní. Takže se nejspíš máme na co těšit!

Ještě lepší zprávou je, že herecké obsazení je původní. Na plátně se nám tedy předvedou Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner a Robert Carlyle. Postavy Rentona, Sick Boye, Spuda a Begbieho opět oživnou!

Filmaři nechtějí nikoho zklamat, protože očekávání jsou obrovská. Trainspotting z roku 1996 je dnes již legendární snímek plný skvělých herců, šílených scén a výborné hudby (děj potrhovala hudba např. od Iggyho Popa nebo Lou Reeda).

Pokud jste čirou náhodou Trainspotting ještě neviděli, tak směle do toho! Čeká vás neskutečný zážitek, ale slaďárnu tedy rozhodně nečekejte.

zdroj: gorilla.cz, kinobox.cz

Těšíte se na tento film?

Ano, protože první díl je skvělý.
Ani ne, jedničku to nejspíš nepřekoná.
Ne, Trainspotting jsem nikdy neviděl/a.
Celkem hlasů: 28
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background