background - MUMIE 2017 má nový trailer a vypadá to skvěle!
MUMIE 2017 má nový trailer a vypadá to skvěle!

MUMIE 2017 má nový trailer a vypadá to skvěle!

6. 12. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

Snad každý viděl filmy Mumie a Mumie se vrací s Brendanem Frasierem, které byly poměrně koukatelné a daly by se označit i jako "decentně zábavné". Nyní se ale celý námět ubírá trochu jiným směrem. Dalo by se i říci, že se vrací k původním kořenům klasického akcí nabytého hororu. Tento snímek spatří světlo světa na příští rok a zároveň se pro rok 2017 stane hlavním reprezentantem filmů velkého plátna za studio Universal.

V traileru vše vypadá naprosto obvykle. Jen skupinka lidí, která objevila dlouho hledaný sarkofág kdesi v poušti a nyní ho chce přepravit do jiné destinace. Co špatného by se mohlo stát, že ano? No... leccos. Letadlo samozřejmě z velmi záhadného důvodu spadne a hlavnímu protagonistovi, Nicku Mortonovi, se podaří zachránit jak sebe, tak Jennu Halsey tak, že otevře její padák s tím, že ostatní už takové štěstí bohužel nemají.

Doposud to není nic závratného, tak proč se zajímat? Kvůli tomu, co přijde potom. Ostatně, posuďte sami!

Mumie bude v kinech od 9. června 2017.

Půjdeš na film Mumie do kina?

Ano!
Možná jo.
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 213
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background