background - MUMIE 2017 má nový trailer a vypadá to skvěle!
MUMIE 2017 má nový trailer a vypadá to skvěle!

MUMIE 2017 má nový trailer a vypadá to skvěle!

6. 12. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

Snad každý viděl filmy Mumie a Mumie se vrací s Brendanem Frasierem, které byly poměrně koukatelné a daly by se označit i jako "decentně zábavné". Nyní se ale celý námět ubírá trochu jiným směrem. Dalo by se i říci, že se vrací k původním kořenům klasického akcí nabytého hororu. Tento snímek spatří světlo světa na příští rok a zároveň se pro rok 2017 stane hlavním reprezentantem filmů velkého plátna za studio Universal.

V traileru vše vypadá naprosto obvykle. Jen skupinka lidí, která objevila dlouho hledaný sarkofág kdesi v poušti a nyní ho chce přepravit do jiné destinace. Co špatného by se mohlo stát, že ano? No... leccos. Letadlo samozřejmě z velmi záhadného důvodu spadne a hlavnímu protagonistovi, Nicku Mortonovi, se podaří zachránit jak sebe, tak Jennu Halsey tak, že otevře její padák s tím, že ostatní už takové štěstí bohužel nemají.

Doposud to není nic závratného, tak proč se zajímat? Kvůli tomu, co přijde potom. Ostatně, posuďte sami!

Mumie bude v kinech od 9. června 2017.

Půjdeš na film Mumie do kina?

Ano!
Možná jo.
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 213
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background