background - Vetřelec: Covenant: Film uvidíme dříve, než se původně zamýšlelo!
Vetřelec: Covenant: Film uvidíme dříve, než se původně zamýšlelo!

Vetřelec: Covenant: Film uvidíme dříve, než se původně zamýšlelo!

29. 11. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Dlouho očekaváné pokračování Promethea z roku 2012 je dotočené a začíná masivní propagace filmu. Už nějaký ten pátek víme, že se v něm konečně objeví ono legendární monstrum z původních filmů. Pro fanoušky, kteří napjatě očekávájí Větřelec: Covenant, máme skvělou zprávu!

Film se měl původně v kinech objevit až v listopadu 2017. Datum premiéry bylo však přesunuto už na srpen. Tento týden se objevil první plakát k filmu, který ukázal datum nové. Pro fanoušky mnohem přijatelnější. Film v kinech uvidíme už 18. 5. 2017!

Původní dva přeživší z Promethea by se měli objevit i v tomto filmu. Noomi Rapace (Elizabet Shaw) bude mít jen malou roli, ale Michael Fassbender (android David) dostane roli mnohem větší, než v prním díle. Dále se objeví Katherine Waterston ( Fantastická zvířata a kde je najít) a Danny McBride.

V této chvíli už jen doufáme, že se v nejbližší době objeví první trailer k filmu. Nezapomeňte dole hlasovat v naší anketě a koukněte na plakát k filmu, který očividně dává poctu prvnímu Vetřelci z roku 1979.

Plakát k filmu

Očekáváš tento film, nebo tě Prometheus zklamal natolik, že tě pokračování nezajímá?

Nemohu se dočkat.
Uvidím podle traileru.
Jde to kolem mě.
Zklamán tak, že mě dvojka nezajímá.
Celkem hlasů: 345
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background