background - Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!
Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

24. 11. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
17 min čtení

Magazín Variety oznámil, že novým režisérem filmu Deadpool se stane s největší pravděpodobností David Leitch, který je nejvhodnějším kandidátem a má již velmi blízko k podpisu smlouvy, a nahradí tak Tima Millera, který nedávno odešel. David Leitch nyní zároveň spolupracuje při natáčení filmu John Wick: Chapter 2, o kterém jsme napsali více zde: http://bit.ly/2gEl6Vj.

vlevo David Leitch, vpravo Keanu Reeves

Spoluautor scénáře Paul Wernick zase oznámil, že druhý film Deadpoola bude mít daleko nižší finanční rozpočet, což se může zdát poněkud nepochopitelné, když vezmeme v úvahu, že už první film neměl zrovna příliš velký rozpočet, a v důsledku toho, si nebude moci dovolit zaplatit práva na nějaký seriózní počet postav ze série X-Men. Také dal na vědomí, že studio FOX už uvažuje o třetím pokračování filmu, kdy do celého děje přimíchá zápletku s X-Force.

Zajdeš na Deadpool 2 do kina?

Ano!
Podívám se nejspíš až doma.
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 282
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background