background - Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!
Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

24. 11. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
17 min čtení

Magazín Variety oznámil, že novým režisérem filmu Deadpool se stane s největší pravděpodobností David Leitch, který je nejvhodnějším kandidátem a má již velmi blízko k podpisu smlouvy, a nahradí tak Tima Millera, který nedávno odešel. David Leitch nyní zároveň spolupracuje při natáčení filmu John Wick: Chapter 2, o kterém jsme napsali více zde: http://bit.ly/2gEl6Vj.

vlevo David Leitch, vpravo Keanu Reeves

Spoluautor scénáře Paul Wernick zase oznámil, že druhý film Deadpoola bude mít daleko nižší finanční rozpočet, což se může zdát poněkud nepochopitelné, když vezmeme v úvahu, že už první film neměl zrovna příliš velký rozpočet, a v důsledku toho, si nebude moci dovolit zaplatit práva na nějaký seriózní počet postav ze série X-Men. Také dal na vědomí, že studio FOX už uvažuje o třetím pokračování filmu, kdy do celého děje přimíchá zápletku s X-Force.

Zajdeš na Deadpool 2 do kina?

Ano!
Podívám se nejspíš až doma.
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 281
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background