background - Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!
Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

24. 11. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
17 min čtení

Magazín Variety oznámil, že novým režisérem filmu Deadpool se stane s největší pravděpodobností David Leitch, který je nejvhodnějším kandidátem a má již velmi blízko k podpisu smlouvy, a nahradí tak Tima Millera, který nedávno odešel. David Leitch nyní zároveň spolupracuje při natáčení filmu John Wick: Chapter 2, o kterém jsme napsali více zde: http://bit.ly/2gEl6Vj.

vlevo David Leitch, vpravo Keanu Reeves

Spoluautor scénáře Paul Wernick zase oznámil, že druhý film Deadpoola bude mít daleko nižší finanční rozpočet, což se může zdát poněkud nepochopitelné, když vezmeme v úvahu, že už první film neměl zrovna příliš velký rozpočet, a v důsledku toho, si nebude moci dovolit zaplatit práva na nějaký seriózní počet postav ze série X-Men. Také dal na vědomí, že studio FOX už uvažuje o třetím pokračování filmu, kdy do celého děje přimíchá zápletku s X-Force.

Zajdeš na Deadpool 2 do kina?

Ano!
Podívám se nejspíš až doma.
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 280
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background