background - Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!
Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

Deadpool 2 má nového režiséra a bude i Deadpool 3!

24. 11. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
17 min čtení

Magazín Variety oznámil, že novým režisérem filmu Deadpool se stane s největší pravděpodobností David Leitch, který je nejvhodnějším kandidátem a má již velmi blízko k podpisu smlouvy, a nahradí tak Tima Millera, který nedávno odešel. David Leitch nyní zároveň spolupracuje při natáčení filmu John Wick: Chapter 2, o kterém jsme napsali více zde: http://bit.ly/2gEl6Vj.

vlevo David Leitch, vpravo Keanu Reeves

Spoluautor scénáře Paul Wernick zase oznámil, že druhý film Deadpoola bude mít daleko nižší finanční rozpočet, což se může zdát poněkud nepochopitelné, když vezmeme v úvahu, že už první film neměl zrovna příliš velký rozpočet, a v důsledku toho, si nebude moci dovolit zaplatit práva na nějaký seriózní počet postav ze série X-Men. Také dal na vědomí, že studio FOX už uvažuje o třetím pokračování filmu, kdy do celého děje přimíchá zápletku s X-Force.

Zajdeš na Deadpool 2 do kina?

Ano!
Podívám se nejspíš až doma.
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 280
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background