background - Ghost in the Shell: Scarllet Johansson bude vraždícím robotem!
Ghost in the Shell: Scarllet Johansson bude vraždícím robotem!

Ghost in the Shell: Scarllet Johansson bude vraždícím robotem!

18. 11. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Už dlouho tu nebyl nějaký opravdu povedený film o robotech. Naposledy Ex Machina z roku 2014. To by mohl napravit příští rok film Ghost in the Shell, který je natočený na motivy velmi úspešné stejnojmenné mangy. Pojďme se společně podívat, co vše už o filmu víme.

Příbeh filmu nás zavede do futuristického Japonska, kde pořádek ve společnosti nastolují roboti, které vyrábí a zdokonaluje společnost Hanka Robotics. Hlavní postavou je robotka (Scarllet Johansson), která vede elitní tým Sekci 9. Má za úkol zníčit nepřítele, který se snaží zničit společnost Hanka Robotics. Při hledání zjistí, že věci se mají trošku jinak, než se zdá.

Režie se chopil Rupert Sanders, kterého můžete znát díky předělané pohádce Sněhurka a Lovec. Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 21. 3. 2017. Na konec článku přikládám první trailer k filmu. Do komentářů napiště, jestli se vám líbí.

Trailer k filmu

Baví tě ve filmu tématika umělé inteligence?

Ano, velmi.
Jak v kterém.
Vůbec ne.
Celkem hlasů: 59
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background