background - Ghost in the Shell: Scarllet Johansson bude vraždícím robotem!
Ghost in the Shell: Scarllet Johansson bude vraždícím robotem!

Ghost in the Shell: Scarllet Johansson bude vraždícím robotem!

18. 11. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Už dlouho tu nebyl nějaký opravdu povedený film o robotech. Naposledy Ex Machina z roku 2014. To by mohl napravit příští rok film Ghost in the Shell, který je natočený na motivy velmi úspešné stejnojmenné mangy. Pojďme se společně podívat, co vše už o filmu víme.

Příbeh filmu nás zavede do futuristického Japonska, kde pořádek ve společnosti nastolují roboti, které vyrábí a zdokonaluje společnost Hanka Robotics. Hlavní postavou je robotka (Scarllet Johansson), která vede elitní tým Sekci 9. Má za úkol zníčit nepřítele, který se snaží zničit společnost Hanka Robotics. Při hledání zjistí, že věci se mají trošku jinak, než se zdá.

Režie se chopil Rupert Sanders, kterého můžete znát díky předělané pohádce Sněhurka a Lovec. Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 21. 3. 2017. Na konec článku přikládám první trailer k filmu. Do komentářů napiště, jestli se vám líbí.

Trailer k filmu

Baví tě ve filmu tématika umělé inteligence?

Ano, velmi.
Jak v kterém.
Vůbec ne.
Celkem hlasů: 59
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background