background - Sherlock Holmes 3 - Přípravy zahájeny...
Sherlock Holmes 3 - Přípravy zahájeny...

Sherlock Holmes 3 - Přípravy zahájeny...

13. 11. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
3 min čtení

Přípravy na natáčení již začaly. Warner Bros. pro sepsání scénáře zrekrutovali osobnosti jako je Nicole Perman (Guardians of Galaxy) nebo Gary Whitta (Rogue One).

Není zrovna zvykem shromažďovat několik scenáristů pouze pro jeden film, ale uržet vysokou laťku, kterou nastavily první dva filmy, je pro Warner bros. velmi důležité, protože je potřeba napsat scénář co nejrychleji, a to z důvodu značné pracovní zaneprázdněnosti Roberta Downey Jr., který se má pro třetí díl filmu vrátit nejen jako hlavní hrdina, ale i jako producent.

Spolu s Perlman a Whitta zaznívají i jména jako Kieran Fitzgerald (Snowden), Justin Malen (Baywatch) a Geneva Dworet-Robertson (Tomb Raider). Hlavní myšlenkou je mít připravený perfektní scénář, který už nebude při natáčení potřeba přepisovat a natáčení bude moct proběhnou hladce, i když tedy samotný Downey prohlásil, že stejně nakonec pár věcí bude potřeba předělat přímo na setu. Jako Watson se pak vrátí Jude Law a režisérem bude stále Guy Ritchie.

Těšíš se na nového Sherlocka?

Ano
Nevím
Ne
Celkem hlasů: 593
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background