background - DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?
DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?

DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?

24. 10. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Zpravodajský server Deadline upozornil na to, že režisér filmu Deadpool, Tim Miller, odešel z projektu. Proč došlo k této nečekané změně? Údajně kvůli nepříjemným sporům mezi ním a hlavní hvězdou filmu, Ryanem Reynoldsem. I když Tim Miller ještě neměl podepsanou smlouvu, že pokračování filmu natočí, FOX stejně oznámil, že to bude on, kdo se toho ujme. Nakonec tomu ale tak není a je velkou otázkou, kdo ho nahradí a jestli ten, kdo ho nahradí, bude schopen udržet poměrně vysokou laťku, kterou nastavil první film.

Těšíš se na pokračování filmu Deadpool?

Ano!
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 321
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background