background - DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?
DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?

DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?

24. 10. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Zpravodajský server Deadline upozornil na to, že režisér filmu Deadpool, Tim Miller, odešel z projektu. Proč došlo k této nečekané změně? Údajně kvůli nepříjemným sporům mezi ním a hlavní hvězdou filmu, Ryanem Reynoldsem. I když Tim Miller ještě neměl podepsanou smlouvu, že pokračování filmu natočí, FOX stejně oznámil, že to bude on, kdo se toho ujme. Nakonec tomu ale tak není a je velkou otázkou, kdo ho nahradí a jestli ten, kdo ho nahradí, bude schopen udržet poměrně vysokou laťku, kterou nastavil první film.

Těšíš se na pokračování filmu Deadpool?

Ano!
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 321
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background