background - DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?
DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?

DEADPOOL 2 - Natočí se vůbec?

24. 10. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
4 min čtení

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Zpravodajský server Deadline upozornil na to, že režisér filmu Deadpool, Tim Miller, odešel z projektu. Proč došlo k této nečekané změně? Údajně kvůli nepříjemným sporům mezi ním a hlavní hvězdou filmu, Ryanem Reynoldsem. I když Tim Miller ještě neměl podepsanou smlouvu, že pokračování filmu natočí, FOX stejně oznámil, že to bude on, kdo se toho ujme. Nakonec tomu ale tak není a je velkou otázkou, kdo ho nahradí a jestli ten, kdo ho nahradí, bude schopen udržet poměrně vysokou laťku, kterou nastavil první film.

Těšíš se na pokračování filmu Deadpool?

Ano!
Nevím...
Ne.
Celkem hlasů: 321
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background