background - John Wick 2 - Strhující akce pokračuje!
John Wick 2 - Strhující akce pokračuje!

John Wick 2 - Strhující akce pokračuje!

17. 10. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
2 min čtení

Pokračování akčního thrilleru, který vyšel v roce 2014, nikdo příliš neočekával, protože byl první díl dosti celistvý a děj měl uzavřený. Vadí to ovšem někomu? Sotva. Co se dá od druhého dílu očekávat? Akce, pak nějaké to akční střílení, akce, střílení, John Wick si nechá ušít oblek na míru, akce, děsivý počet nepřátel a pak ještě možná nějaká ta akce.

Film John Wick je již skoro rok v produkci a můžeme ho očekávat koncem tohoto roku. Keanu Reeves není jediným známým hercem, kterého ve filmu uvidíme, můžeme se těšit i na Laurence Fishburne (Morpheus z Matrixu) nebo Ian McShanea.

Trailer k filmu

Viděl/a jsi první díl John Wick?

Ano, těším se na dvojku!
Ano, ale moc mě to nevzalo.
Ne, ale napravím to.
Ne, moc mě tyto filmy neberou.
Celkem hlasů: 251
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background