background - John Wick 2 - Strhující akce pokračuje!
John Wick 2 - Strhující akce pokračuje!

John Wick 2 - Strhující akce pokračuje!

17. 10. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
2 min čtení

Pokračování akčního thrilleru, který vyšel v roce 2014, nikdo příliš neočekával, protože byl první díl dosti celistvý a děj měl uzavřený. Vadí to ovšem někomu? Sotva. Co se dá od druhého dílu očekávat? Akce, pak nějaké to akční střílení, akce, střílení, John Wick si nechá ušít oblek na míru, akce, děsivý počet nepřátel a pak ještě možná nějaká ta akce.

Film John Wick je již skoro rok v produkci a můžeme ho očekávat koncem tohoto roku. Keanu Reeves není jediným známým hercem, kterého ve filmu uvidíme, můžeme se těšit i na Laurence Fishburne (Morpheus z Matrixu) nebo Ian McShanea.

Trailer k filmu

Viděl/a jsi první díl John Wick?

Ano, těším se na dvojku!
Ano, ale moc mě to nevzalo.
Ne, ale napravím to.
Ne, moc mě tyto filmy neberou.
Celkem hlasů: 251
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background