background - Legendární film Hledá se Nemo se příští rok vrací na filmová plátna!
Legendární film Hledá se Nemo se příští rok vrací na filmová plátna!

Legendární film Hledá se Nemo se příští rok vrací na filmová plátna!

15. 12. 2015
Alexandr Pisani
0 obrázků
3 min čtení

Jak už z názvu vyplývá oscarový animák Hledá se Nemo bude mít pokračování. Tentokrát pod názvem Hledá se Dory. První díl tvůrcům vydělal kolem 865 milionů dolarů s rozpočtem 94 milionů dolarů, což jsou velmi pěkná čísla.

Pixar nás zavede zpátky do hlubin oceánu v létě roku 2016. Dory si začne vybavovat vzpomínky ze svého dětství a bude jim plavat vstříc. Podle vzpomínky na svou rodinu se rozhodne ji najít a dostane se až do Monterey Marine Life Institute, kde potká velrybu Bailey, žraloka obrovského Destiny a chobotnici Hanka, který se stane jejím průvodcem.

Spolu s filmem bude Pixar oslavovat své 30. výročí od založení. Sequel měl být vydán už tento rok, ale tvůrci to nakonec odložili, aby ho ještě doladili tak doufejme, že nezklame naše očekávání.

Zdroj: Cinemablend, Wikipedie

Jaký film od Pixaru se vám líbil nejvíce?

Hledá se Nemo
Toy Story 1,2,3
Auta 1,2
Příšerky s.r.o., Univerzita pro příšerky
V hlavě
VALL-I
Rebelka
Vzhůru do oblak
Jiný
Celkem hlasů: 176
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background