background - Legendární film Hledá se Nemo se příští rok vrací na filmová plátna!
Legendární film Hledá se Nemo se příští rok vrací na filmová plátna!

Legendární film Hledá se Nemo se příští rok vrací na filmová plátna!

15. 12. 2015
Alexandr Pisani
0 obrázků
3 min čtení

Jak už z názvu vyplývá oscarový animák Hledá se Nemo bude mít pokračování. Tentokrát pod názvem Hledá se Dory. První díl tvůrcům vydělal kolem 865 milionů dolarů s rozpočtem 94 milionů dolarů, což jsou velmi pěkná čísla.

Pixar nás zavede zpátky do hlubin oceánu v létě roku 2016. Dory si začne vybavovat vzpomínky ze svého dětství a bude jim plavat vstříc. Podle vzpomínky na svou rodinu se rozhodne ji najít a dostane se až do Monterey Marine Life Institute, kde potká velrybu Bailey, žraloka obrovského Destiny a chobotnici Hanka, který se stane jejím průvodcem.

Spolu s filmem bude Pixar oslavovat své 30. výročí od založení. Sequel měl být vydán už tento rok, ale tvůrci to nakonec odložili, aby ho ještě doladili tak doufejme, že nezklame naše očekávání.

Zdroj: Cinemablend, Wikipedie

Jaký film od Pixaru se vám líbil nejvíce?

Hledá se Nemo
Toy Story 1,2,3
Auta 1,2
Příšerky s.r.o., Univerzita pro příšerky
V hlavě
VALL-I
Rebelka
Vzhůru do oblak
Jiný
Celkem hlasů: 176
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background