background - TOP 7 filmů - Tom Hanks
TOP 7 filmů - Tom Hanks

TOP 7 filmů - Tom Hanks

11. 09. 2016
Matouš Dvořák
0 obrázků
5 min čtení

Hanksova filmová kariéra začala v komediích, v kterých si získal publikum, díky svým bezchybným komediálním výkonům ve filmech jako byl například hit Rona Howarda ŽBLUŇK. V roce 1988 byl poprvé nominován na Oscara za hlavní roli ve filmu VELKÝ. V devadesátých letech se přesunul z komedií do "seriózních" filmů a získal Oscara hned dvakrát za sebou. Nejdříve za film PHILADELPHIE a následující rok za svůj strhující výkon ve snímku FORREST GUMP. V následujících letech přibyly další oscarové nominace, za válečný snímek ZACHRAŇTE VOJÍNA RYANA a TROSEČNÍKA. Za sebou má i režijní zkušenost v podobě komedie TO JE NÁŠ HIT!. (z csfd, od KevSpa)

V seznamu jsem se rozhodl vynechat většinu velmi známých filmů jako třeba Forrest Gump, neboť ty už každý zná a tak nějak nemá smysl je zde znovu omílat.

1 - Apollo 13

2 - Sully

3 - Bridge of Spies

4 - Saving Mr. Banks

5 - Captain Phillips

6 - Charlie Wilson's War

7 - Catch Me if You Can

Který film ze seznamu máš nejraději? Doplnil/doplnila bys sem nějaký? Poděl se o svůj názor v komentářích.

Nejlepší ze seznamu je...

Apollo 13
Sully
Bridge of Spies
Saving Mr. Banks
Captain Phillips
Charlie Wilson's War
Catch Me if You Can
Celkem hlasů: 272
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background