background - Smrt ve tmě už na začátku září!
Smrt ve tmě už na začátku září!

Smrt ve tmě už na začátku září!

27. 08. 2016
Jan Staněk
0 obrázků
3 min čtení

Ani tvůrci Lesního ducha neotálí a pouštějí se do zbrusu nového hororu. Smrt ve tmě na nás čeká v kinech už 1. září a přináší sebou velice zajímavý námět, který snad neurazí ani náročnější diváky.

V hororu se tři zlodějíčci Rocky (Jane Levy), Alex (Dylan Minnette) a Money (Daniel Zovatto), rozhodnou vykrást dům údajně bohatého a starého slepce (Stephen Lang). Ovšem nic je nemohlo připravit na to, co v domě ještě zažijí.

Dle mého, jde o opravdu zajímavou tématiku hororu a velice se na něj těším. Jestli budeme u filmu tajit dech, nebo unaveně pozorovat hodinky, kdy to skončí, to už se musíme nechat překvapit.

Posuďte sami na ochutnávce v podobě traileru.

Zdroje: csfd.cz, youtube.com

Chystáte se na film do kina?

Ano, rozhodně.
Ne, vůbec mě to nezajímá.
Možná.
Celkem hlasů: 35
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background