background - Smrt ve tmě už na začátku září!
Smrt ve tmě už na začátku září!

Smrt ve tmě už na začátku září!

27. 08. 2016
Jan Staněk
0 obrázků
3 min čtení

Ani tvůrci Lesního ducha neotálí a pouštějí se do zbrusu nového hororu. Smrt ve tmě na nás čeká v kinech už 1. září a přináší sebou velice zajímavý námět, který snad neurazí ani náročnější diváky.

V hororu se tři zlodějíčci Rocky (Jane Levy), Alex (Dylan Minnette) a Money (Daniel Zovatto), rozhodnou vykrást dům údajně bohatého a starého slepce (Stephen Lang). Ovšem nic je nemohlo připravit na to, co v domě ještě zažijí.

Dle mého, jde o opravdu zajímavou tématiku hororu a velice se na něj těším. Jestli budeme u filmu tajit dech, nebo unaveně pozorovat hodinky, kdy to skončí, to už se musíme nechat překvapit.

Posuďte sami na ochutnávce v podobě traileru.

Zdroje: csfd.cz, youtube.com

Chystáte se na film do kina?

Ano, rozhodně.
Ne, vůbec mě to nezajímá.
Možná.
Celkem hlasů: 35
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background