background - Smrt ve tmě už na začátku září!
Smrt ve tmě už na začátku září!

Smrt ve tmě už na začátku září!

27. 08. 2016
Jan Staněk
0 obrázků
3 min čtení

Ani tvůrci Lesního ducha neotálí a pouštějí se do zbrusu nového hororu. Smrt ve tmě na nás čeká v kinech už 1. září a přináší sebou velice zajímavý námět, který snad neurazí ani náročnější diváky.

V hororu se tři zlodějíčci Rocky (Jane Levy), Alex (Dylan Minnette) a Money (Daniel Zovatto), rozhodnou vykrást dům údajně bohatého a starého slepce (Stephen Lang). Ovšem nic je nemohlo připravit na to, co v domě ještě zažijí.

Dle mého, jde o opravdu zajímavou tématiku hororu a velice se na něj těším. Jestli budeme u filmu tajit dech, nebo unaveně pozorovat hodinky, kdy to skončí, to už se musíme nechat překvapit.

Posuďte sami na ochutnávce v podobě traileru.

Zdroje: csfd.cz, youtube.com

Chystáte se na film do kina?

Ano, rozhodně.
Ne, vůbec mě to nezajímá.
Možná.
Celkem hlasů: 35
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background