background - Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!
Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!

Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!

10. 08. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Je to už neuvěřitelných čtrnáct let, co se nám představil první díl filmového zpracování Resident Evil. Od té doby série přinesla celkem čtyři pokračování. Začátkem roku 2017 se do kin přiřítí šestý a zároveň poslední díl.

Příběh bude navazovat přímo na pátý díl a dá se očekávat, že se ponese i ve stejném duchu, jako čtvrtý a pátý díl. Na místo režiséra i scénáristy se vrátil opět Paul W. S. Anderson (Resident Evil 1, Afterlife, Odveta). Vrátí se Milla Jovovich ( Alice), Sienna Guillory ( Jill Valentine) a Ali Larter ( Claire Redfield).

Na film se do kina můžete zajít podívat v České republice i na Slovensku od 27.1.2017. Jak ve 2D, tak i ve 3D a IMAX 3D.

Trailer k filmu

Zajdeš na poslední díl do kina, nebo si nad sérii nadobro zlomil hůl?

1. Ano
2. Ne
3. Počkám si na DVD/ BR.
Celkem hlasů: 214
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background