background - Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!
Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!

Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!

10. 08. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Je to už neuvěřitelných čtrnáct let, co se nám představil první díl filmového zpracování Resident Evil. Od té doby série přinesla celkem čtyři pokračování. Začátkem roku 2017 se do kin přiřítí šestý a zároveň poslední díl.

Příběh bude navazovat přímo na pátý díl a dá se očekávat, že se ponese i ve stejném duchu, jako čtvrtý a pátý díl. Na místo režiséra i scénáristy se vrátil opět Paul W. S. Anderson (Resident Evil 1, Afterlife, Odveta). Vrátí se Milla Jovovich ( Alice), Sienna Guillory ( Jill Valentine) a Ali Larter ( Claire Redfield).

Na film se do kina můžete zajít podívat v České republice i na Slovensku od 27.1.2017. Jak ve 2D, tak i ve 3D a IMAX 3D.

Trailer k filmu

Zajdeš na poslední díl do kina, nebo si nad sérii nadobro zlomil hůl?

1. Ano
2. Ne
3. Počkám si na DVD/ BR.
Celkem hlasů: 214
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background