background - Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!
Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!

Resident Evil: Finále se představuje v první ukázce!

10. 08. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Je to už neuvěřitelných čtrnáct let, co se nám představil první díl filmového zpracování Resident Evil. Od té doby série přinesla celkem čtyři pokračování. Začátkem roku 2017 se do kin přiřítí šestý a zároveň poslední díl.

Příběh bude navazovat přímo na pátý díl a dá se očekávat, že se ponese i ve stejném duchu, jako čtvrtý a pátý díl. Na místo režiséra i scénáristy se vrátil opět Paul W. S. Anderson (Resident Evil 1, Afterlife, Odveta). Vrátí se Milla Jovovich ( Alice), Sienna Guillory ( Jill Valentine) a Ali Larter ( Claire Redfield).

Na film se do kina můžete zajít podívat v České republice i na Slovensku od 27.1.2017. Jak ve 2D, tak i ve 3D a IMAX 3D.

Trailer k filmu

Zajdeš na poslední díl do kina, nebo si nad sérii nadobro zlomil hůl?

1. Ano
2. Ne
3. Počkám si na DVD/ BR.
Celkem hlasů: 214
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background