background - Riddick opět zazáří! Vin Diesel oznámil pokračování!
Riddick opět zazáří! Vin Diesel oznámil pokračování!

Riddick opět zazáří! Vin Diesel oznámil pokračování!

12. 12. 2015
Nikolas Petráš
0 obrázků
11 min čtení

Počátkem minulého roku Vin Diesel oznámil, že se chystá čtvrté pokračování tohoto filmu, který ponese název: Riddick - Furia a v plánu bude i pátý díl této série! Společně se čtvrtým dílem vznikne i nový seriál Merc City, který bude sledovat námezdní lovce z riddickovského vesmíru. To nejspíš znamená, že se Riddick mihne v pilotu a dál budeme putovat s novými postavami. Seriál bude letmo provázaný s chystaným čtvrtým dílem.

Režisérem bude opět David Twohy, který má na svědomí všechny předchozí díly a to Černočernou tmu, Riddicka: Kroniku temna i Riddicka (2013).

"Třetí" Riddick stál témeř 38 milionů dolarů a celosvětově v kinech utrhl 98 milionů dolarů! Když přičteme zisky z prodeje Blu-ray a DVD, tržba bude zase o něco lepší. Při oznámení dalšího dílu, Vin ve videu na svém facebookovém profilu doslova jásal radostí. Společnost Universal mu gratulovala k obsazení první příčky prodejnosti Riddicka na DVD a u této příležitosti mu i dala zelenou k natočení dalšího dílu. Pro Vina Diesela je Riddick srdeční záležitost a to Universal moc dobře ví, a snaží se herci co nejvíce předcházet.

Pojďme si v rychlosti říct něco o předchozích dílech!

Riddick: Kronika temna (2004)

Riddick (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli ocitá uprostřed nelítostného souboje. Jedině on dokáže zastavit Necromongerovy bojovníky a zachránit lidstvo. Tento díl vás díky speciálním efektům, nabitým dějem a hvězdným obsazením vezme na parádní jízdu fantastickým světem, na kterou hned tak nezapomenete!

Riddick: Blindsided (2013)

Jedná se o kraťoučký, téměř 6-ti minutový animovaný filmek s příběhem o různých tvářích zrady, přemostěním dvou filmů s Riddickem. Dějově následuje po snímku Riddick: Kronika Temna (2004) a uvádí nás do Riddicka (2013).

Riddick: Temná hrozba (2004)

Představuje 30-ti minutový spojovací článek mezi filmy Černočerná Tma a Riddick: Kronika Temna. Po opuštění planety obývané krvelačnými tvory se Riddick, Imam a Jack setkají s vesmírnou lodí, jejíž kapitánka loví ty nejhledanější násilníky a vrahy, které však neodevzdává do rukou spravedlnosti, ale dělá si z nich živé sochy.

Riddick (2013)

Poslední "třetí" pokračování. Riddick je zrazen vlastními druhy a ponechán napospas smrti na pusté planetě. Bojuje o přežití proti cizím predátorům a stává se silnějším a nebezpečnějším, než kdykoliv předtím. Brzy na to se lovci odměn z celé galaxie nevědomky stávají pěšáky v jeho plánu na cestě za pomstou. S jeho nepřáteli, přesně tam, kde je chce mít, rozpoutá Riddick brutální útok pomsty před návratem na svou rodnou planetu Furya, aby ji zachránil před zničením. (Jedná se o oficiální text distributora)

Zkoukněte Vin Diesela v této roli!

Datum čtvrtého dílu zatím není známo, ale podle neoficiálních informací se můžeme setkat s trailerem již v roce 2017!

Zdroj:

film-arena.cz, fandimefilmu.cz, screenrant.com, csfd.cz

Těšíte se na další pokračování Riddicka?

Ano
Ne
Chystám se zhlédnout předchozí díly
Celkem hlasů: 161
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background