background - Riddick opět zazáří! Vin Diesel oznámil pokračování!
Riddick opět zazáří! Vin Diesel oznámil pokračování!

Riddick opět zazáří! Vin Diesel oznámil pokračování!

12. 12. 2015
Nikolas Petráš
0 obrázků
11 min čtení

Počátkem minulého roku Vin Diesel oznámil, že se chystá čtvrté pokračování tohoto filmu, který ponese název: Riddick - Furia a v plánu bude i pátý díl této série! Společně se čtvrtým dílem vznikne i nový seriál Merc City, který bude sledovat námezdní lovce z riddickovského vesmíru. To nejspíš znamená, že se Riddick mihne v pilotu a dál budeme putovat s novými postavami. Seriál bude letmo provázaný s chystaným čtvrtým dílem.

Režisérem bude opět David Twohy, který má na svědomí všechny předchozí díly a to Černočernou tmu, Riddicka: Kroniku temna i Riddicka (2013).

"Třetí" Riddick stál témeř 38 milionů dolarů a celosvětově v kinech utrhl 98 milionů dolarů! Když přičteme zisky z prodeje Blu-ray a DVD, tržba bude zase o něco lepší. Při oznámení dalšího dílu, Vin ve videu na svém facebookovém profilu doslova jásal radostí. Společnost Universal mu gratulovala k obsazení první příčky prodejnosti Riddicka na DVD a u této příležitosti mu i dala zelenou k natočení dalšího dílu. Pro Vina Diesela je Riddick srdeční záležitost a to Universal moc dobře ví, a snaží se herci co nejvíce předcházet.

Pojďme si v rychlosti říct něco o předchozích dílech!

Riddick: Kronika temna (2004)

Riddick (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli ocitá uprostřed nelítostného souboje. Jedině on dokáže zastavit Necromongerovy bojovníky a zachránit lidstvo. Tento díl vás díky speciálním efektům, nabitým dějem a hvězdným obsazením vezme na parádní jízdu fantastickým světem, na kterou hned tak nezapomenete!

Riddick: Blindsided (2013)

Jedná se o kraťoučký, téměř 6-ti minutový animovaný filmek s příběhem o různých tvářích zrady, přemostěním dvou filmů s Riddickem. Dějově následuje po snímku Riddick: Kronika Temna (2004) a uvádí nás do Riddicka (2013).

Riddick: Temná hrozba (2004)

Představuje 30-ti minutový spojovací článek mezi filmy Černočerná Tma a Riddick: Kronika Temna. Po opuštění planety obývané krvelačnými tvory se Riddick, Imam a Jack setkají s vesmírnou lodí, jejíž kapitánka loví ty nejhledanější násilníky a vrahy, které však neodevzdává do rukou spravedlnosti, ale dělá si z nich živé sochy.

Riddick (2013)

Poslední "třetí" pokračování. Riddick je zrazen vlastními druhy a ponechán napospas smrti na pusté planetě. Bojuje o přežití proti cizím predátorům a stává se silnějším a nebezpečnějším, než kdykoliv předtím. Brzy na to se lovci odměn z celé galaxie nevědomky stávají pěšáky v jeho plánu na cestě za pomstou. S jeho nepřáteli, přesně tam, kde je chce mít, rozpoutá Riddick brutální útok pomsty před návratem na svou rodnou planetu Furya, aby ji zachránil před zničením. (Jedná se o oficiální text distributora)

Zkoukněte Vin Diesela v této roli!

Datum čtvrtého dílu zatím není známo, ale podle neoficiálních informací se můžeme setkat s trailerem již v roce 2017!

Zdroj:

film-arena.cz, fandimefilmu.cz, screenrant.com, csfd.cz

Těšíte se na další pokračování Riddicka?

Ano
Ne
Chystám se zhlédnout předchozí díly
Celkem hlasů: 157
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background