background - Wonder Woman: První ukázka je tady!
Wonder Woman: První ukázka je tady!

Wonder Woman: První ukázka je tady!

27. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Další film z DC comics, který bude dál rozvíjet filmové universum DC, je Wonder Woman, ten jsme vám už představili v tomto článku. Letošní Comic-Con v San Diegu přinesl spoustu propagačního materiálu k připravovanému superhrdinskému filmu!

S Wonder Woman jsme se už setkali ve filmu Batman vs. Superman: Úsvit Spravedlnosti, kde sehrála jednu z klíčových rolích příbehu. Příští rok dostane vlastní příběh, který nám ukáže, jak tato hrdinka vznikla.

Letošní Comic-Con přinesl spoustu novinek ohledně totoho filmu. Hlavní z nich je první trailer, na který se můžete podívat na konci tohoto článku. Další je učitě první plakát, který můžete vidět hned pod tímto odstavcem. Taky jste zvědaví, jestli DC comics zvládne vytvořit tak úspěšnou sérii filmů jako se to povedlo Marvelu?

V roli Wonder Woman se představí opět Gal Gadot (Rychle a Zběsile 5). V dalších uvidíme Chris Pine (Star Trek: Do Neznáma). Režisérkou filmu je Patty Jenkins(Zrůda). Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 1.7.2017.

První trailer

Těšíte se na další filmy od DC comics?

Ano!
Tohle universum jde kolem mě.
Podle toho, na jaký film.
Vůbec.
Celkem hlasů: 73
Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background