background - Wonder Woman: První ukázka je tady!
Wonder Woman: První ukázka je tady!

Wonder Woman: První ukázka je tady!

27. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Další film z DC comics, který bude dál rozvíjet filmové universum DC, je Wonder Woman, ten jsme vám už představili v tomto článku. Letošní Comic-Con v San Diegu přinesl spoustu propagačního materiálu k připravovanému superhrdinskému filmu!

S Wonder Woman jsme se už setkali ve filmu Batman vs. Superman: Úsvit Spravedlnosti, kde sehrála jednu z klíčových rolích příbehu. Příští rok dostane vlastní příběh, který nám ukáže, jak tato hrdinka vznikla.

Letošní Comic-Con přinesl spoustu novinek ohledně totoho filmu. Hlavní z nich je první trailer, na který se můžete podívat na konci tohoto článku. Další je učitě první plakát, který můžete vidět hned pod tímto odstavcem. Taky jste zvědaví, jestli DC comics zvládne vytvořit tak úspěšnou sérii filmů jako se to povedlo Marvelu?

V roli Wonder Woman se představí opět Gal Gadot (Rychle a Zběsile 5). V dalších uvidíme Chris Pine (Star Trek: Do Neznáma). Režisérkou filmu je Patty Jenkins(Zrůda). Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 1.7.2017.

První trailer

Těšíte se na další filmy od DC comics?

Ano!
Tohle universum jde kolem mě.
Podle toho, na jaký film.
Vůbec.
Celkem hlasů: 73
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background