background - Wonder Woman: První ukázka je tady!
Wonder Woman: První ukázka je tady!

Wonder Woman: První ukázka je tady!

27. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Další film z DC comics, který bude dál rozvíjet filmové universum DC, je Wonder Woman, ten jsme vám už představili v tomto článku. Letošní Comic-Con v San Diegu přinesl spoustu propagačního materiálu k připravovanému superhrdinskému filmu!

S Wonder Woman jsme se už setkali ve filmu Batman vs. Superman: Úsvit Spravedlnosti, kde sehrála jednu z klíčových rolích příbehu. Příští rok dostane vlastní příběh, který nám ukáže, jak tato hrdinka vznikla.

Letošní Comic-Con přinesl spoustu novinek ohledně totoho filmu. Hlavní z nich je první trailer, na který se můžete podívat na konci tohoto článku. Další je učitě první plakát, který můžete vidět hned pod tímto odstavcem. Taky jste zvědaví, jestli DC comics zvládne vytvořit tak úspěšnou sérii filmů jako se to povedlo Marvelu?

V roli Wonder Woman se představí opět Gal Gadot (Rychle a Zběsile 5). V dalších uvidíme Chris Pine (Star Trek: Do Neznáma). Režisérkou filmu je Patty Jenkins(Zrůda). Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 1.7.2017.

První trailer

Těšíte se na další filmy od DC comics?

Ano!
Tohle universum jde kolem mě.
Podle toho, na jaký film.
Vůbec.
Celkem hlasů: 73
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background