background - Wonder Woman: První ukázka je tady!
Wonder Woman: První ukázka je tady!

Wonder Woman: První ukázka je tady!

27. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Další film z DC comics, který bude dál rozvíjet filmové universum DC, je Wonder Woman, ten jsme vám už představili v tomto článku. Letošní Comic-Con v San Diegu přinesl spoustu propagačního materiálu k připravovanému superhrdinskému filmu!

S Wonder Woman jsme se už setkali ve filmu Batman vs. Superman: Úsvit Spravedlnosti, kde sehrála jednu z klíčových rolích příbehu. Příští rok dostane vlastní příběh, který nám ukáže, jak tato hrdinka vznikla.

Letošní Comic-Con přinesl spoustu novinek ohledně totoho filmu. Hlavní z nich je první trailer, na který se můžete podívat na konci tohoto článku. Další je učitě první plakát, který můžete vidět hned pod tímto odstavcem. Taky jste zvědaví, jestli DC comics zvládne vytvořit tak úspěšnou sérii filmů jako se to povedlo Marvelu?

V roli Wonder Woman se představí opět Gal Gadot (Rychle a Zběsile 5). V dalších uvidíme Chris Pine (Star Trek: Do Neznáma). Režisérkou filmu je Patty Jenkins(Zrůda). Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 1.7.2017.

První trailer

Těšíte se na další filmy od DC comics?

Ano!
Tohle universum jde kolem mě.
Podle toho, na jaký film.
Vůbec.
Celkem hlasů: 73
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Filmové nezmysly #5: Autá

Filmové nezmysly #5: Autá

Vozidlá určite patria do filmu. Bez nich by sme sa nemohli tešiť na sériu Rýchlo a Zbesilo, či iné snímky. Mnohokrát dávajú filmári dôraz na akciu, no občas to preženú. Adrenalínové kúsky sú mnohokrát...

5. 12. 2017
Matej Peniaško
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background