background - Wonder Woman: První ukázka je tady!
Wonder Woman: První ukázka je tady!

Wonder Woman: První ukázka je tady!

27. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Další film z DC comics, který bude dál rozvíjet filmové universum DC, je Wonder Woman, ten jsme vám už představili v tomto článku. Letošní Comic-Con v San Diegu přinesl spoustu propagačního materiálu k připravovanému superhrdinskému filmu!

S Wonder Woman jsme se už setkali ve filmu Batman vs. Superman: Úsvit Spravedlnosti, kde sehrála jednu z klíčových rolích příbehu. Příští rok dostane vlastní příběh, který nám ukáže, jak tato hrdinka vznikla.

Letošní Comic-Con přinesl spoustu novinek ohledně totoho filmu. Hlavní z nich je první trailer, na který se můžete podívat na konci tohoto článku. Další je učitě první plakát, který můžete vidět hned pod tímto odstavcem. Taky jste zvědaví, jestli DC comics zvládne vytvořit tak úspěšnou sérii filmů jako se to povedlo Marvelu?

V roli Wonder Woman se představí opět Gal Gadot (Rychle a Zběsile 5). V dalších uvidíme Chris Pine (Star Trek: Do Neznáma). Režisérkou filmu je Patty Jenkins(Zrůda). Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 1.7.2017.

První trailer

Těšíte se na další filmy od DC comics?

Ano!
Tohle universum jde kolem mě.
Podle toho, na jaký film.
Vůbec.
Celkem hlasů: 73
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background