background - King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!
King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!

King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!

24. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Velká monstra teď frčí. Přesvědčila nás o tom předělávka Godzilly v roce 2014 a utvrdil nás v tom Jurský Svět v roce 2015. Byla jen otázka času, kdy přijde na oživení jednoho z nejstarších monster a to King Konga. Ten se na nás přiřítí v první polovině roku 2017!

Naposledy jsme Konga viděli v roce 2005 v předělávce originálu od Petera Jacksona. Tentokrát však o žádný remake nepůjde. Uvidíme úplně nový příběh. Příbě se nebude toři okolo velkého opičáka milující krásnou blondýnu, která mu byla obětovana. Objeví se ještě mnohem větší opičák, který není nijak vázan city k nikomu, tudíž si jen bude bránit své teritorium.

Tvůrci slibují neokoukanou dobrodružnou a akční jízdu. Film je další část universa monster, které vyustí ve velkou bitvu v roce 2020s názvem Godzilla vs. King Kong. Mezi tím s dočkáme i druhé Godzilly.

V hlavních rolích se nám představí Tom Hiddleston (Thor), Brie Larson (Room) a Samuel L. Jackson (Avengers, Osm Hrozných). Režie se ujal ne moc známý Jordan Vogt-Roberts (Králove Léta).

Film Kong: Ostrov Lebek bude mít premiéru v ČR i na Slovensku 9.3.2017. Na první trailer se můžete podívat hned pod tímto odstavcem.

Trailer

Láká vás toto nové zpracování King Konga?

Ano, je to konečně správná verze.
Počkám si na první recenze.
Už z ukázky poznám, že to není to pravé.
Celkem hlasů: 96
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background