background - King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!
King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!

King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!

24. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Velká monstra teď frčí. Přesvědčila nás o tom předělávka Godzilly v roce 2014 a utvrdil nás v tom Jurský Svět v roce 2015. Byla jen otázka času, kdy přijde na oživení jednoho z nejstarších monster a to King Konga. Ten se na nás přiřítí v první polovině roku 2017!

Naposledy jsme Konga viděli v roce 2005 v předělávce originálu od Petera Jacksona. Tentokrát však o žádný remake nepůjde. Uvidíme úplně nový příběh. Příbě se nebude toři okolo velkého opičáka milující krásnou blondýnu, která mu byla obětovana. Objeví se ještě mnohem větší opičák, který není nijak vázan city k nikomu, tudíž si jen bude bránit své teritorium.

Tvůrci slibují neokoukanou dobrodružnou a akční jízdu. Film je další část universa monster, které vyustí ve velkou bitvu v roce 2020s názvem Godzilla vs. King Kong. Mezi tím s dočkáme i druhé Godzilly.

V hlavních rolích se nám představí Tom Hiddleston (Thor), Brie Larson (Room) a Samuel L. Jackson (Avengers, Osm Hrozných). Režie se ujal ne moc známý Jordan Vogt-Roberts (Králove Léta).

Film Kong: Ostrov Lebek bude mít premiéru v ČR i na Slovensku 9.3.2017. Na první trailer se můžete podívat hned pod tímto odstavcem.

Trailer

Láká vás toto nové zpracování King Konga?

Ano, je to konečně správná verze.
Počkám si na první recenze.
Už z ukázky poznám, že to není to pravé.
Celkem hlasů: 96
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background