background - King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!
King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!

King Kong: Legenda se vrací na plátna kin!

24. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Velká monstra teď frčí. Přesvědčila nás o tom předělávka Godzilly v roce 2014 a utvrdil nás v tom Jurský Svět v roce 2015. Byla jen otázka času, kdy přijde na oživení jednoho z nejstarších monster a to King Konga. Ten se na nás přiřítí v první polovině roku 2017!

Naposledy jsme Konga viděli v roce 2005 v předělávce originálu od Petera Jacksona. Tentokrát však o žádný remake nepůjde. Uvidíme úplně nový příběh. Příbě se nebude toři okolo velkého opičáka milující krásnou blondýnu, která mu byla obětovana. Objeví se ještě mnohem větší opičák, který není nijak vázan city k nikomu, tudíž si jen bude bránit své teritorium.

Tvůrci slibují neokoukanou dobrodružnou a akční jízdu. Film je další část universa monster, které vyustí ve velkou bitvu v roce 2020s názvem Godzilla vs. King Kong. Mezi tím s dočkáme i druhé Godzilly.

V hlavních rolích se nám představí Tom Hiddleston (Thor), Brie Larson (Room) a Samuel L. Jackson (Avengers, Osm Hrozných). Režie se ujal ne moc známý Jordan Vogt-Roberts (Králove Léta).

Film Kong: Ostrov Lebek bude mít premiéru v ČR i na Slovensku 9.3.2017. Na první trailer se můžete podívat hned pod tímto odstavcem.

Trailer

Láká vás toto nové zpracování King Konga?

Ano, je to konečně správná verze.
Počkám si na první recenze.
Už z ukázky poznám, že to není to pravé.
Celkem hlasů: 96
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background