background - Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?
Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?

Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?

21. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Rozdělování finálních filmů větších sérií se stalo v posledních letech velkým trendem. Studia v tom vidí dvojnásobný výdělek. U Harryho Pottera a u Stmívání to vyšlo. Sérii Hunger Games tržby u posledního dílu rapidně klesly oproti předchozím dílum a třetí díl Divergence ztratil dech ještě před posledním dílem.

Studio přišlo s řešením. Poslední část Série Divergence bude natočena jako televizní film. A filmem by to končit nemělo. Ten by měl být něco jako úvod do nového seriálu, který se poté bude vysílat.

Režisérem zůstane stále Lee Toland Krieger, jak už jsme vás informovali v předešlém článku. Zatím nevíme, jestli se vrátí to samé herecké obsazení. Přeci jenom jsou tam velká herecká jména, kterým se nejspíše do televizního filmu chtít nebude. Kdy film uvidíme na televizních obrazovkách se snad dozvíme už brzy.

Pro fanoušky je útěchou to, že na film nebudou muset čekat dlouhou dobu, než vyjde na DVD/BR.

Líbí se ti tato varianta náhrady posledního dílu?

Ano, velmi.
Ne, jsem zklamaný/á
Tato série jde kolem mě.
Celkem hlasů: 203
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background