background - Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?
Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?

Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?

21. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Rozdělování finálních filmů větších sérií se stalo v posledních letech velkým trendem. Studia v tom vidí dvojnásobný výdělek. U Harryho Pottera a u Stmívání to vyšlo. Sérii Hunger Games tržby u posledního dílu rapidně klesly oproti předchozím dílum a třetí díl Divergence ztratil dech ještě před posledním dílem.

Studio přišlo s řešením. Poslední část Série Divergence bude natočena jako televizní film. A filmem by to končit nemělo. Ten by měl být něco jako úvod do nového seriálu, který se poté bude vysílat.

Režisérem zůstane stále Lee Toland Krieger, jak už jsme vás informovali v předešlém článku. Zatím nevíme, jestli se vrátí to samé herecké obsazení. Přeci jenom jsou tam velká herecká jména, kterým se nejspíše do televizního filmu chtít nebude. Kdy film uvidíme na televizních obrazovkách se snad dozvíme už brzy.

Pro fanoušky je útěchou to, že na film nebudou muset čekat dlouhou dobu, než vyjde na DVD/BR.

Líbí se ti tato varianta náhrady posledního dílu?

Ano, velmi.
Ne, jsem zklamaný/á
Tato série jde kolem mě.
Celkem hlasů: 204
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background