background - Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?
Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?

Finální díl Divergence: Smutná zpráva pro fanoušky. Nebo ne?

21. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Rozdělování finálních filmů větších sérií se stalo v posledních letech velkým trendem. Studia v tom vidí dvojnásobný výdělek. U Harryho Pottera a u Stmívání to vyšlo. Sérii Hunger Games tržby u posledního dílu rapidně klesly oproti předchozím dílum a třetí díl Divergence ztratil dech ještě před posledním dílem.

Studio přišlo s řešením. Poslední část Série Divergence bude natočena jako televizní film. A filmem by to končit nemělo. Ten by měl být něco jako úvod do nového seriálu, který se poté bude vysílat.

Režisérem zůstane stále Lee Toland Krieger, jak už jsme vás informovali v předešlém článku. Zatím nevíme, jestli se vrátí to samé herecké obsazení. Přeci jenom jsou tam velká herecká jména, kterým se nejspíše do televizního filmu chtít nebude. Kdy film uvidíme na televizních obrazovkách se snad dozvíme už brzy.

Pro fanoušky je útěchou to, že na film nebudou muset čekat dlouhou dobu, než vyjde na DVD/BR.

Líbí se ti tato varianta náhrady posledního dílu?

Ano, velmi.
Ne, jsem zklamaný/á
Tato série jde kolem mě.
Celkem hlasů: 204
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background