background - Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?
Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?

Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?

18. 07. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Před nedávnem bylo oznámeno pokračování série, o které si většina lidí myslela, že je dávno uzavřená. Ačkoli je tato série již tak nesmírně dlouhá, filmoví producenti se rozhodli řídit se pravidlem Hollywoodu a to zní: Dokud z toho tečou peníze, tak se budou točit další a další díly.

Bude se jednat již o osmé pokračování této série. Bude nést podtitul Legacy a do kin by se měl protlačit během příštího roku. Tuto kultovní sérii nastartoval v roce 2004 úžasný režisér James Wan a v roce 2010 ji na 6 let završil režisér Kevin Greutert. Nyní se však na režisérském křesle objeví hned dva lidi. A budou to bratři Spierigovi. Autoři upírského melodramatu Stmívání, nebo kladně hodnoceného sci-fi - Predestination.

Natáčení zapončne na podzim tohoto roku v Torontu. Bohužel zatím není zápletka oznámena, ale za to víme, že se na scénáři bude podílet samotný James Wan. Proto doufáme, že se film vrátí zpět ke svým děsivým kořenům. K tomu taky přispívá údajný důvod pomlky mezi díly. A ta byla zapříčiněna právě scénáristy, kteří potřebovali čas na vytvoření kvalitního přípěhu. Nám nezbývá nic jiného, než držet režisérům palce a čekát na příští rok.

Máš taky rád sérii Saw? Který díl se ti líbil nejvíc? Můžeš nám to dát vědět v anketě pod článkem!

Zdroj: csfd.cz, imdb.com

Který díl máš nejraději?

Hra o přežití (1)
II
III
IV
V
VI
3D
Rebirth
Celkem hlasů: 1139
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background