background - Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?
Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?

Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?

18. 07. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Před nedávnem bylo oznámeno pokračování série, o které si většina lidí myslela, že je dávno uzavřená. Ačkoli je tato série již tak nesmírně dlouhá, filmoví producenti se rozhodli řídit se pravidlem Hollywoodu a to zní: Dokud z toho tečou peníze, tak se budou točit další a další díly.

Bude se jednat již o osmé pokračování této série. Bude nést podtitul Legacy a do kin by se měl protlačit během příštího roku. Tuto kultovní sérii nastartoval v roce 2004 úžasný režisér James Wan a v roce 2010 ji na 6 let završil režisér Kevin Greutert. Nyní se však na režisérském křesle objeví hned dva lidi. A budou to bratři Spierigovi. Autoři upírského melodramatu Stmívání, nebo kladně hodnoceného sci-fi - Predestination.

Natáčení zapončne na podzim tohoto roku v Torontu. Bohužel zatím není zápletka oznámena, ale za to víme, že se na scénáři bude podílet samotný James Wan. Proto doufáme, že se film vrátí zpět ke svým děsivým kořenům. K tomu taky přispívá údajný důvod pomlky mezi díly. A ta byla zapříčiněna právě scénáristy, kteří potřebovali čas na vytvoření kvalitního přípěhu. Nám nezbývá nic jiného, než držet režisérům palce a čekát na příští rok.

Máš taky rád sérii Saw? Který díl se ti líbil nejvíc? Můžeš nám to dát vědět v anketě pod článkem!

Zdroj: csfd.cz, imdb.com

Který díl máš nejraději?

Hra o přežití (1)
II
III
IV
V
VI
3D
Rebirth
Celkem hlasů: 1139
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background