background - Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?
Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?

Saw se vrací v plné kráse! Máme se na co těšit?

18. 07. 2016
Jakub Jandát
3 obrázků
5 min čtení

Před nedávnem bylo oznámeno pokračování série, o které si většina lidí myslela, že je dávno uzavřená. Ačkoli je tato série již tak nesmírně dlouhá, filmoví producenti se rozhodli řídit se pravidlem Hollywoodu a to zní: Dokud z toho tečou peníze, tak se budou točit další a další díly.

Bude se jednat již o osmé pokračování této série. Bude nést podtitul Legacy a do kin by se měl protlačit během příštího roku. Tuto kultovní sérii nastartoval v roce 2004 úžasný režisér James Wan a v roce 2010 ji na 6 let završil režisér Kevin Greutert. Nyní se však na režisérském křesle objeví hned dva lidi. A budou to bratři Spierigovi. Autoři upírského melodramatu Stmívání, nebo kladně hodnoceného sci-fi - Predestination.

Natáčení zapončne na podzim tohoto roku v Torontu. Bohužel zatím není zápletka oznámena, ale za to víme, že se na scénáři bude podílet samotný James Wan. Proto doufáme, že se film vrátí zpět ke svým děsivým kořenům. K tomu taky přispívá údajný důvod pomlky mezi díly. A ta byla zapříčiněna právě scénáristy, kteří potřebovali čas na vytvoření kvalitního přípěhu. Nám nezbývá nic jiného, než držet režisérům palce a čekát na příští rok.

Máš taky rád sérii Saw? Který díl se ti líbil nejvíc? Můžeš nám to dát vědět v anketě pod článkem!

Zdroj: csfd.cz, imdb.com

Který díl máš nejraději?

Hra o přežití (1)
II
III
IV
V
VI
3D
Rebirth
Celkem hlasů: 1140
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background