background - Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!
Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

17. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Volání Netvora čeká na své zfilmování už nějaký ten pátek. Dokonce se dostal v roce 2014 do žebříčků nejlepších nezrealizovaných scénářů na film. To je však pryč. Film je dotočen a už čeká jen na vypuštění do kin.

Příběh se točí okolo třináctiletého Conora. Jeho maminka onemocněla rakovinou a chlapec zažívá velmi téžké období. Musí se nastěhovat k babičce, se kterou nemají zrovna nejlepší vzah. Do toho všeho ho ve škole spolužáci šikanují. Conor pomocí své fantasie vytvoří Netvora, který ho bude učit, jak v takových situacích vše zvládnout.

Film zrežíroval uznávaný španělský režisér Juan Antonio Bayona, který natočil filmy Sirotčinec, Nic nás nerozdělí a na rok 2018 si pro nás připravil pátý díl úspěšného Jurského Parku.

Hereckému obsazení vévodí Liam Neeson (96 Hodin), který namluvil Netvora, společně se Sigourney Weave (Vetřelec). Dále uvidíme Felicity Jones (Teorie Všeho). Film je na motivy knihy od Patricka Nesse.

Premiéra je v ČR i na Slovensku stanovena na 20. 10. 2016. Je třeba dodat, že ukázka vypadá velmi povedeně.

Ukázka k filmu

Zaujal tě tento film na tolik, že zajdeš do kina?

Ano, zaujal.
Uvidím podle recenzí
Tento typ filmů není můj šálek čaje.
Ne, nezaujal.
Celkem hlasů: 68
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background