background - Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!
Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

17. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Volání Netvora čeká na své zfilmování už nějaký ten pátek. Dokonce se dostal v roce 2014 do žebříčků nejlepších nezrealizovaných scénářů na film. To je však pryč. Film je dotočen a už čeká jen na vypuštění do kin.

Příběh se točí okolo třináctiletého Conora. Jeho maminka onemocněla rakovinou a chlapec zažívá velmi téžké období. Musí se nastěhovat k babičce, se kterou nemají zrovna nejlepší vzah. Do toho všeho ho ve škole spolužáci šikanují. Conor pomocí své fantasie vytvoří Netvora, který ho bude učit, jak v takových situacích vše zvládnout.

Film zrežíroval uznávaný španělský režisér Juan Antonio Bayona, který natočil filmy Sirotčinec, Nic nás nerozdělí a na rok 2018 si pro nás připravil pátý díl úspěšného Jurského Parku.

Hereckému obsazení vévodí Liam Neeson (96 Hodin), který namluvil Netvora, společně se Sigourney Weave (Vetřelec). Dále uvidíme Felicity Jones (Teorie Všeho). Film je na motivy knihy od Patricka Nesse.

Premiéra je v ČR i na Slovensku stanovena na 20. 10. 2016. Je třeba dodat, že ukázka vypadá velmi povedeně.

Ukázka k filmu

Zaujal tě tento film na tolik, že zajdeš do kina?

Ano, zaujal.
Uvidím podle recenzí
Tento typ filmů není můj šálek čaje.
Ne, nezaujal.
Celkem hlasů: 68
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background