background - Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!
Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

17. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Volání Netvora čeká na své zfilmování už nějaký ten pátek. Dokonce se dostal v roce 2014 do žebříčků nejlepších nezrealizovaných scénářů na film. To je však pryč. Film je dotočen a už čeká jen na vypuštění do kin.

Příběh se točí okolo třináctiletého Conora. Jeho maminka onemocněla rakovinou a chlapec zažívá velmi téžké období. Musí se nastěhovat k babičce, se kterou nemají zrovna nejlepší vzah. Do toho všeho ho ve škole spolužáci šikanují. Conor pomocí své fantasie vytvoří Netvora, který ho bude učit, jak v takových situacích vše zvládnout.

Film zrežíroval uznávaný španělský režisér Juan Antonio Bayona, který natočil filmy Sirotčinec, Nic nás nerozdělí a na rok 2018 si pro nás připravil pátý díl úspěšného Jurského Parku.

Hereckému obsazení vévodí Liam Neeson (96 Hodin), který namluvil Netvora, společně se Sigourney Weave (Vetřelec). Dále uvidíme Felicity Jones (Teorie Všeho). Film je na motivy knihy od Patricka Nesse.

Premiéra je v ČR i na Slovensku stanovena na 20. 10. 2016. Je třeba dodat, že ukázka vypadá velmi povedeně.

Ukázka k filmu

Zaujal tě tento film na tolik, že zajdeš do kina?

Ano, zaujal.
Uvidím podle recenzí
Tento typ filmů není můj šálek čaje.
Ne, nezaujal.
Celkem hlasů: 68
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background