background - Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!
Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

Volání Netvora: Film na motivy oceňované knihy!

17. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
4 min čtení

Volání Netvora čeká na své zfilmování už nějaký ten pátek. Dokonce se dostal v roce 2014 do žebříčků nejlepších nezrealizovaných scénářů na film. To je však pryč. Film je dotočen a už čeká jen na vypuštění do kin.

Příběh se točí okolo třináctiletého Conora. Jeho maminka onemocněla rakovinou a chlapec zažívá velmi téžké období. Musí se nastěhovat k babičce, se kterou nemají zrovna nejlepší vzah. Do toho všeho ho ve škole spolužáci šikanují. Conor pomocí své fantasie vytvoří Netvora, který ho bude učit, jak v takových situacích vše zvládnout.

Film zrežíroval uznávaný španělský režisér Juan Antonio Bayona, který natočil filmy Sirotčinec, Nic nás nerozdělí a na rok 2018 si pro nás připravil pátý díl úspěšného Jurského Parku.

Hereckému obsazení vévodí Liam Neeson (96 Hodin), který namluvil Netvora, společně se Sigourney Weave (Vetřelec). Dále uvidíme Felicity Jones (Teorie Všeho). Film je na motivy knihy od Patricka Nesse.

Premiéra je v ČR i na Slovensku stanovena na 20. 10. 2016. Je třeba dodat, že ukázka vypadá velmi povedeně.

Ukázka k filmu

Zaujal tě tento film na tolik, že zajdeš do kina?

Ano, zaujal.
Uvidím podle recenzí
Tento typ filmů není můj šálek čaje.
Ne, nezaujal.
Celkem hlasů: 68
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background