background - Legenda jménem Ben-Hur znovu ožívá. Přichází s dvěma novými TV spoty!
Legenda jménem Ben-Hur znovu ožívá. Přichází s dvěma novými TV spoty!

Legenda jménem Ben-Hur znovu ožívá. Přichází s dvěma novými TV spoty!

21. 07. 2016
Lukáš B. Citnar
0 obrázků
6 min čtení

Jeden z nejočekávanějších remaků letošního roku se pomalu začíná představovat! Paramount Pictures a MGM odtajňují stále více informací. Společně s trailerem a krátkým making of přichází dva TV spoty, které lákají na živou akci a znovuzrození velkého příběhu na plátnech kin. Dobrodružství Judaha Ben-Hura se v historii kinematografie dočkalo mnoho zpracování. První filmová verze knižního bestselleru Lewa Wallaceho mělo premiéru jen dva roky po jeho smrti, tedy v roce 1907.

Mezi nejslavnější adaptace pak patří verze z roku 1925 a zcela po právu úchvatné dílo Williama Wylera premierované v roce 1954. Tento snímek měl letos na jaře obnovenou premiéru na velkém plátně a mohu potvrdit, že šlo o jedinečný cinefilní zážitek. I z toho důvodu směřuje veškerá divácká pozornost na připravovaný film, který má před sebou nelehký úkol. Musí se vyrovnat se skvěle natočeným opusem magnem režiséra Wylera a to je těžký oříšek.

Režie byla svěřena Timuru Bekmambetovi, který má za sebou filmy jako Wanted či Abraham Lincoln: Lovec upírů. V hlavních rolích se pak představí Jack Huston (Impérium - Mafie v Atlantic City), Toby Kebbel (Warcraft), Rodrigo Santoro (300), Ayelet Zorer (Muž z oceli) či Morgan Freeman.

Ben-Hur vypráví příběh dvou přátel/bratrů Judaha (Huston) a Messala (Kebbell). Messala je důstojníkem Římské armády a zradí svého přítele, uvězní jeho rodinu, ženu a jeho samotného prodá do otroctví. Ben-Hura žene za přežitím touha po pomstě, když se však vrátí čeká ho spíše spasení.

Premiéra je ohlášena na 19. srpna 2016 a já jsem velmi zvědav jak tohle dopadne.

Těšíš se na novou verzi Ben-Hura?

Samozřejmě, že ano
Jsem zvědavý
Nezajímá mě to
Remake je naprosto zbytečný
Celkem hlasů: 2
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background