background - Legenda jménem Ben-Hur znovu ožívá. Přichází s dvěma novými TV spoty!
Legenda jménem Ben-Hur znovu ožívá. Přichází s dvěma novými TV spoty!

Legenda jménem Ben-Hur znovu ožívá. Přichází s dvěma novými TV spoty!

21. 07. 2016
Lukáš B. Citnar
0 obrázků
6 min čtení

Jeden z nejočekávanějších remaků letošního roku se pomalu začíná představovat! Paramount Pictures a MGM odtajňují stále více informací. Společně s trailerem a krátkým making of přichází dva TV spoty, které lákají na živou akci a znovuzrození velkého příběhu na plátnech kin. Dobrodružství Judaha Ben-Hura se v historii kinematografie dočkalo mnoho zpracování. První filmová verze knižního bestselleru Lewa Wallaceho mělo premiéru jen dva roky po jeho smrti, tedy v roce 1907.

Mezi nejslavnější adaptace pak patří verze z roku 1925 a zcela po právu úchvatné dílo Williama Wylera premierované v roce 1954. Tento snímek měl letos na jaře obnovenou premiéru na velkém plátně a mohu potvrdit, že šlo o jedinečný cinefilní zážitek. I z toho důvodu směřuje veškerá divácká pozornost na připravovaný film, který má před sebou nelehký úkol. Musí se vyrovnat se skvěle natočeným opusem magnem režiséra Wylera a to je těžký oříšek.

Režie byla svěřena Timuru Bekmambetovi, který má za sebou filmy jako Wanted či Abraham Lincoln: Lovec upírů. V hlavních rolích se pak představí Jack Huston (Impérium - Mafie v Atlantic City), Toby Kebbel (Warcraft), Rodrigo Santoro (300), Ayelet Zorer (Muž z oceli) či Morgan Freeman.

Ben-Hur vypráví příběh dvou přátel/bratrů Judaha (Huston) a Messala (Kebbell). Messala je důstojníkem Římské armády a zradí svého přítele, uvězní jeho rodinu, ženu a jeho samotného prodá do otroctví. Ben-Hura žene za přežitím touha po pomstě, když se však vrátí čeká ho spíše spasení.

Premiéra je ohlášena na 19. srpna 2016 a já jsem velmi zvědav jak tohle dopadne.

Těšíš se na novou verzi Ben-Hura?

Samozřejmě, že ano
Jsem zvědavý
Nezajímá mě to
Remake je naprosto zbytečný
Celkem hlasů: 2
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background