background - Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?
Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?

Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?

8. 12. 2015
Alexandr Pisani
0 obrázků
4 min čtení

Bonnie Wright - Ginny Weasley

Tato nádherná zrzka, hned po skončení Harryho Pottera, vystudovala University of the Arts: London College of Communication, kterou začala při natáčení Harryho Pottera a Relikvie smrti část 1. Dále si vyzkoušela roli režiséra a scénaristy ve filmu Separate We Come, Separate We Go. Je také majitelka produkční společnosti Bon Bon Lumiere.

James & Oliver Phelps - Fred & George Weasley

Určitě každý z vás zná zrzatá dvojčata Freda a George. Možná ale nevíte, že přírodní barva jejich vlasů je hnědá. Po ukončení HP si svoje vlasy barvit přestali a začali hrát ve filmech se svojí přírodní barvou. Objevili se jako hosté v seriálu Tichý svědek a filmu Jabberwocky Rise.

Matthew Lewis - Neville Longbottom

Neville ukázal, že puberta je nádherná věc, a že i z ošklivosti se dá vyrůst. Momentálně hraje v pořadu Bluestone 42, který se vysílá na BBC Three. Příští rok se objeví ve filmu The Brontes.

Tom Felton - Draco Malfoy

Úhlavní nepřítel Harryho Pottera, Draco Malfoy, momentálě hraje v krimi seriálu Murder in the First a podává dobré výkony. Také se objeví ve filmu Risen, kde bude hrát hlavní postavu Luciuse.

Který z nich se změnil nejvíce?

Ginny Weasley
Fred a George Weasley
Neville Longbottom
Draco Malfoy
Celkem hlasů: 499
5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background