background - Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?
Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?

Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?

8. 12. 2015
Alexandr Pisani
0 obrázků
4 min čtení

Bonnie Wright - Ginny Weasley

Tato nádherná zrzka, hned po skončení Harryho Pottera, vystudovala University of the Arts: London College of Communication, kterou začala při natáčení Harryho Pottera a Relikvie smrti část 1. Dále si vyzkoušela roli režiséra a scénaristy ve filmu Separate We Come, Separate We Go. Je také majitelka produkční společnosti Bon Bon Lumiere.

James & Oliver Phelps - Fred & George Weasley

Určitě každý z vás zná zrzatá dvojčata Freda a George. Možná ale nevíte, že přírodní barva jejich vlasů je hnědá. Po ukončení HP si svoje vlasy barvit přestali a začali hrát ve filmech se svojí přírodní barvou. Objevili se jako hosté v seriálu Tichý svědek a filmu Jabberwocky Rise.

Matthew Lewis - Neville Longbottom

Neville ukázal, že puberta je nádherná věc, a že i z ošklivosti se dá vyrůst. Momentálně hraje v pořadu Bluestone 42, který se vysílá na BBC Three. Příští rok se objeví ve filmu The Brontes.

Tom Felton - Draco Malfoy

Úhlavní nepřítel Harryho Pottera, Draco Malfoy, momentálě hraje v krimi seriálu Murder in the First a podává dobré výkony. Také se objeví ve filmu Risen, kde bude hrát hlavní postavu Luciuse.

Který z nich se změnil nejvíce?

Ginny Weasley
Fred a George Weasley
Neville Longbottom
Draco Malfoy
Celkem hlasů: 494
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background