background - Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?
Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?

Jak se změnili ostatní herci z Harryho Pottera a co dnes dělají?

8. 12. 2015
Alexandr Pisani
0 obrázků
4 min čtení

Bonnie Wright - Ginny Weasley

Tato nádherná zrzka, hned po skončení Harryho Pottera, vystudovala University of the Arts: London College of Communication, kterou začala při natáčení Harryho Pottera a Relikvie smrti část 1. Dále si vyzkoušela roli režiséra a scénaristy ve filmu Separate We Come, Separate We Go. Je také majitelka produkční společnosti Bon Bon Lumiere.

James & Oliver Phelps - Fred & George Weasley

Určitě každý z vás zná zrzatá dvojčata Freda a George. Možná ale nevíte, že přírodní barva jejich vlasů je hnědá. Po ukončení HP si svoje vlasy barvit přestali a začali hrát ve filmech se svojí přírodní barvou. Objevili se jako hosté v seriálu Tichý svědek a filmu Jabberwocky Rise.

Matthew Lewis - Neville Longbottom

Neville ukázal, že puberta je nádherná věc, a že i z ošklivosti se dá vyrůst. Momentálně hraje v pořadu Bluestone 42, který se vysílá na BBC Three. Příští rok se objeví ve filmu The Brontes.

Tom Felton - Draco Malfoy

Úhlavní nepřítel Harryho Pottera, Draco Malfoy, momentálě hraje v krimi seriálu Murder in the First a podává dobré výkony. Také se objeví ve filmu Risen, kde bude hrát hlavní postavu Luciuse.

Který z nich se změnil nejvíce?

Ginny Weasley
Fred a George Weasley
Neville Longbottom
Draco Malfoy
Celkem hlasů: 494
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background