background - Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!
Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!

Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!

11. 07. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
4 min čtení

DEFEND YOUR NATION, BECOME YOUR ENEMY

Asi už každý v dnešní době zná nebo alespoň minimálně slyšel jméno Daniel Radcliffe, který se prvotně proslavil hlavní rolí v sérii filmů o Harry Potterovi. Pokud jste si ho do teď nedokázali představit v jiné roli, po zhlédnutí traileru na námi velmi očekávaný film Imperium by se to mohlo změnit.

Velká proměna znamená velké odhodlání

Tento thriller, který je natočen podle skutečných událostí, vyobrazuje příběh mladého agenta FBI, jménem Nate Foster. Nate se vydává na mis iv utajení, jejímž cílem je narušení extrémní teroristické organizace.

Daniel Raddcliffe v roli Nate Fostera

"Imperium" režíruje Daniel Ragussis, který napsal skript k filmu ve spolupráci s Michaelem German, který je ve skutečnosti bývalým vládním agentem, který strávil roky svého života v neonacistické skupině. Díky tomuto můžeme i věřit v autentičnost snímku.

Jeden z mnoha výjevů v traileru

OFICIÁLNÍ TRAILER:

**Film podle nás bude ještě velkým překvapením a už se rozhodně nemůžeme dočkat. Jaký máš názor ty? Máš nějaké otázky? Poděl se v komentářích.

Zaujal tě tento film?

Hodně!
Celkem jo...
Nijak zvlášť...
Vůbec.
Celkem hlasů: 65
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background