background - Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!
Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!

Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!

11. 07. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
4 min čtení

DEFEND YOUR NATION, BECOME YOUR ENEMY

Asi už každý v dnešní době zná nebo alespoň minimálně slyšel jméno Daniel Radcliffe, který se prvotně proslavil hlavní rolí v sérii filmů o Harry Potterovi. Pokud jste si ho do teď nedokázali představit v jiné roli, po zhlédnutí traileru na námi velmi očekávaný film Imperium by se to mohlo změnit.

Velká proměna znamená velké odhodlání

Tento thriller, který je natočen podle skutečných událostí, vyobrazuje příběh mladého agenta FBI, jménem Nate Foster. Nate se vydává na mis iv utajení, jejímž cílem je narušení extrémní teroristické organizace.

Daniel Raddcliffe v roli Nate Fostera

"Imperium" režíruje Daniel Ragussis, který napsal skript k filmu ve spolupráci s Michaelem German, který je ve skutečnosti bývalým vládním agentem, který strávil roky svého života v neonacistické skupině. Díky tomuto můžeme i věřit v autentičnost snímku.

Jeden z mnoha výjevů v traileru

OFICIÁLNÍ TRAILER:

**Film podle nás bude ještě velkým překvapením a už se rozhodně nemůžeme dočkat. Jaký máš názor ty? Máš nějaké otázky? Poděl se v komentářích.

Zaujal tě tento film?

Hodně!
Celkem jo...
Nijak zvlášť...
Vůbec.
Celkem hlasů: 65
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background