background - Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!
Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!

Daniel Radcliffe v novém traileru na Imperium!

11. 07. 2016
Matouš Dvořák
1 obrázků
4 min čtení

DEFEND YOUR NATION, BECOME YOUR ENEMY

Asi už každý v dnešní době zná nebo alespoň minimálně slyšel jméno Daniel Radcliffe, který se prvotně proslavil hlavní rolí v sérii filmů o Harry Potterovi. Pokud jste si ho do teď nedokázali představit v jiné roli, po zhlédnutí traileru na námi velmi očekávaný film Imperium by se to mohlo změnit.

Velká proměna znamená velké odhodlání

Tento thriller, který je natočen podle skutečných událostí, vyobrazuje příběh mladého agenta FBI, jménem Nate Foster. Nate se vydává na mis iv utajení, jejímž cílem je narušení extrémní teroristické organizace.

Daniel Raddcliffe v roli Nate Fostera

"Imperium" režíruje Daniel Ragussis, který napsal skript k filmu ve spolupráci s Michaelem German, který je ve skutečnosti bývalým vládním agentem, který strávil roky svého života v neonacistické skupině. Díky tomuto můžeme i věřit v autentičnost snímku.

Jeden z mnoha výjevů v traileru

OFICIÁLNÍ TRAILER:

**Film podle nás bude ještě velkým překvapením a už se rozhodně nemůžeme dočkat. Jaký máš názor ty? Máš nějaké otázky? Poděl se v komentářích.

Zaujal tě tento film?

Hodně!
Celkem jo...
Nijak zvlášť...
Vůbec.
Celkem hlasů: 65
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background