background - Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?
Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?

Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?

6. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Třetí díl této série v kinech běžel v březnu tohoto roku. Jednalo se ale o první část závěrečného dílu, tudíž druhá část teprve přijde. Jenže Aliance vydělala sotva tolik, aby se zaplatil rozpočet filmu. Jak to tedy s finálním filmem vypadá?

Už teď se ví, že film se i přes špatné výdělky natáčet bude. Avšak přijde pár změn. Jedna z nich bude snížení rozpočtu. Druhá, ta zásadnější, je změna režiséra. Jedničku natočil Neil Burger (Všemocný), druhý a třetí díl dostal do rukou Robert Schwentke (RED). U čtvrtého si na režisérkou židli sedne Lee Toland Krieger, který minulý rok natočil úspěšný film Věčně Mladá.

Film neponese název Aliance- část 2, ale dostane název nový a to Ascendant. Čtenářům knih nejspíše dojde, proč zrovna tenhle název. Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 8.6.2017.

První plakát k filmu

Očekáváš závěr série Divergence, nebo tě třetí díl odradil?

Ano, očekávám.
Ne, vůbec.
Uvidím podle ohlasů.
Nelíbilo se mi to nikdy.
Celkem hlasů: 541
Filmové Nezmysly #14: Sex

Filmové Nezmysly #14: Sex

Je tu ďalší diel Filmových Nezmyslov, kde si pripomenieme pár nonsensov z filmov a seriálov ohľadne sexu. Samozrejme nečakajte detailne opisy a pridané ukážky ako to vyzerá v reáli ;). Sex je čím...

13. 02. 2018
Matej Peniaško
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background