background - Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?
Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?

Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?

6. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Třetí díl této série v kinech běžel v březnu tohoto roku. Jednalo se ale o první část závěrečného dílu, tudíž druhá část teprve přijde. Jenže Aliance vydělala sotva tolik, aby se zaplatil rozpočet filmu. Jak to tedy s finálním filmem vypadá?

Už teď se ví, že film se i přes špatné výdělky natáčet bude. Avšak přijde pár změn. Jedna z nich bude snížení rozpočtu. Druhá, ta zásadnější, je změna režiséra. Jedničku natočil Neil Burger (Všemocný), druhý a třetí díl dostal do rukou Robert Schwentke (RED). U čtvrtého si na režisérkou židli sedne Lee Toland Krieger, který minulý rok natočil úspěšný film Věčně Mladá.

Film neponese název Aliance- část 2, ale dostane název nový a to Ascendant. Čtenářům knih nejspíše dojde, proč zrovna tenhle název. Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 8.6.2017.

První plakát k filmu

Očekáváš závěr série Divergence, nebo tě třetí díl odradil?

Ano, očekávám.
Ne, vůbec.
Uvidím podle ohlasů.
Nelíbilo se mi to nikdy.
Celkem hlasů: 660
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background