background - Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?
Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?

Série Divergence: Jak to bude s finálním filmem?

6. 07. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
3 min čtení

Třetí díl této série v kinech běžel v březnu tohoto roku. Jednalo se ale o první část závěrečného dílu, tudíž druhá část teprve přijde. Jenže Aliance vydělala sotva tolik, aby se zaplatil rozpočet filmu. Jak to tedy s finálním filmem vypadá?

Už teď se ví, že film se i přes špatné výdělky natáčet bude. Avšak přijde pár změn. Jedna z nich bude snížení rozpočtu. Druhá, ta zásadnější, je změna režiséra. Jedničku natočil Neil Burger (Všemocný), druhý a třetí díl dostal do rukou Robert Schwentke (RED). U čtvrtého si na režisérkou židli sedne Lee Toland Krieger, který minulý rok natočil úspěšný film Věčně Mladá.

Film neponese název Aliance- část 2, ale dostane název nový a to Ascendant. Čtenářům knih nejspíše dojde, proč zrovna tenhle název. Česká i slovenská premiéra je naplánovaná na 8.6.2017.

První plakát k filmu

Očekáváš závěr série Divergence, nebo tě třetí díl odradil?

Ano, očekávám.
Ne, vůbec.
Uvidím podle ohlasů.
Nelíbilo se mi to nikdy.
Celkem hlasů: 496
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background