background - Šílený Dr. House... jaká je teď jeho herecká "diagnóza"?
Šílený Dr. House... jaká je teď jeho herecká "diagnóza"?

Šílený Dr. House... jaká je teď jeho herecká "diagnóza"?

3. 07. 2016
Renata Králová
0 obrázků
11 min čtení

Seriál Dr. House viděl snad každý z nás, nebo minimálně ví o čem seriál je. Seriál z lékařského prostředí, ve kterém přímý, nekompromisní a docela protivný Dr. House řeší ty nejdivnější diagnózy za pomocí svého týmu zkušených lékařů a občas i nezkušených stážistů, byl určitě u většiny lidí velmi populární. Jak to ale dopadlo s hlavními postavami ze seriálu? Na to se společně podíváme.

Dr. House

Roli Dr. House ztvárnil herec Hugh Laurie, kterému je v současnosti už 57 let. Nadále se herectví věnuje, jak hraním v seriálech, filmech nebo občasnému dabingu. V loňském roce (2015) se například objevil v úspěšném filmu Země zítřka po boku George Clooneyho a Britt Robertsonové.

V letošním roce se objevil v několika epizodách seriálu The Night Manager a měl by se podílet na dabingu pohádky The Canterville Ghost podle knižní předlohy Oscara Wilda.

Díky roli Dr. House dostal Hugh dva Zlaté Glóby a dokonce se v roce 2011 dostal do Guinessovy knihy rekordů jako nejlépe placený herec v televizním dramatu, díky seriálu Dr. House si totiž přišel na 409 000 dolarů za epizodu. Zároveň má v Guinessově knize rekordů zápis za nejsledovanější mužskou postavu v televizi.

Dr. Cuddyová

Roli Lisy Cuddyové ztvárnila herečka Lisa Edelstein, v současnosti je herečce 49 let. Nadále se věnuje herectví ale především v seriálech, mimo hraní v seriálech se ale věnuje psaní divadelních her a taky psaní a komponování muzikálů. Loni (2015) jsme ji mohli vidět v seriálu Girlfriend's Guide to Divorce a v letošním roce by měla ztvárnit menší roli v komedii Joshy.

Za seriál Dr. House získala v roce 2005 ocenění Satellite Award.

James Wilson

Roli Jamese Wilsona ztvárnil herec Robert Sean Leonard, v současnosti je mu 47 let. James se už herectví příliš nevěnuje, občas se objevil v seriálech. Loni jsme ho mohli vidět v seriále Policie Battle Creek.

Třináctka

Roli Třináctky ztvárnila herečka Olivia Wilde, v současnosti je jí 32 let. Herečka se i přes to, že se stala maminkou syna Otise se i nadále aktivně věnuje herectví a občas i modelingu. Objevuje se především ve filmech, ale letos jsme jí mohli vidět v několika dílech televizního seriálu Vinyl.

Dokonce má na letošní rok naplánovaný film Black Dog, Red Dog, kde by se měla objevit v hlavní roli po boku Jamese Franca. V roce 2017 by měla dokonce natočit celkem tři filmy.

Eric Foreman

Roli Erica Foremana ztvárnil herec Omar Epps, v současnosti je herci 42 let. Herectví se už skoro nevěnuje, ale i přesto by se v letošním roce měl objevit v seriálu Shooter a ve filmu A Meyers Christmas.

Jakou postavu ze seriálu Dr. House jste měli nejradši?

Dr. House
Dr. Cuddyovou
Jamese Wilsona
Třináctku
Erica Foremana
Celkem hlasů: 309
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background