background - Filmová hudba: fantasy Avatar
Filmová hudba: fantasy Avatar

Filmová hudba: fantasy Avatar

15. 06. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Na základě hlasování pod předchozím článkem s filmovou hudbou se dnes podíváme na filmovou hudbu z filmu Avatar.

Film Avatar z roku 2009 jsme snad každý z nás viděli minimálně jednou. Ztvárnění dvou úplně odlišných světů ve fantasy filmu s krásným grafickým zpracováním v podobě postav a nádherné přírody se určitě zalíbil spoustě lidem. Dokonce by jsme se měli dočkat dalších třech pokračování, to nejbližší by se v kinech mělo objevit v roce 2018.

Hudba v tomto filmu je až na pár vyjímek především instrumentální a má ji na svědomí již zesnulý hudební skladatel James Horner.

Leona Lewis - I see you

Počet zhlédnutí na Youtube: 16 912 449

Píseň si můžete poslechnout zde.

Tato píseň je ústřední písní k filmu Avatar, nazpívala jí Leona Lewis a jako jedna z mála písní ve filmu není zcela instrumentální.

Protože je velmi težké vybrat ty nejznámější nebo nejlepší písně z filmu zde si můžete poslechnout celý soundtrack k filmu i s bonusovými písněmi a rozhodnout se která je podle vás ta nejlepší.

Jakou filmovou hudbu by jste chtěli představit příště?

Hudbu ze série filmů Starwars.
Hudbu ze série filmů Piráti z Karibiku.
Celkem hlasů: 36
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background