background - Filmová hudba: fantasy Avatar
Filmová hudba: fantasy Avatar

Filmová hudba: fantasy Avatar

15. 06. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Na základě hlasování pod předchozím článkem s filmovou hudbou se dnes podíváme na filmovou hudbu z filmu Avatar.

Film Avatar z roku 2009 jsme snad každý z nás viděli minimálně jednou. Ztvárnění dvou úplně odlišných světů ve fantasy filmu s krásným grafickým zpracováním v podobě postav a nádherné přírody se určitě zalíbil spoustě lidem. Dokonce by jsme se měli dočkat dalších třech pokračování, to nejbližší by se v kinech mělo objevit v roce 2018.

Hudba v tomto filmu je až na pár vyjímek především instrumentální a má ji na svědomí již zesnulý hudební skladatel James Horner.

Leona Lewis - I see you

Počet zhlédnutí na Youtube: 16 912 449

Píseň si můžete poslechnout zde.

Tato píseň je ústřední písní k filmu Avatar, nazpívala jí Leona Lewis a jako jedna z mála písní ve filmu není zcela instrumentální.

Protože je velmi težké vybrat ty nejznámější nebo nejlepší písně z filmu zde si můžete poslechnout celý soundtrack k filmu i s bonusovými písněmi a rozhodnout se která je podle vás ta nejlepší.

Jakou filmovou hudbu by jste chtěli představit příště?

Hudbu ze série filmů Starwars.
Hudbu ze série filmů Piráti z Karibiku.
Celkem hlasů: 36
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background