background - Filmová hudba: fantasy Avatar
Filmová hudba: fantasy Avatar

Filmová hudba: fantasy Avatar

15. 06. 2016
Renata Králová
0 obrázků
4 min čtení

Na základě hlasování pod předchozím článkem s filmovou hudbou se dnes podíváme na filmovou hudbu z filmu Avatar.

Film Avatar z roku 2009 jsme snad každý z nás viděli minimálně jednou. Ztvárnění dvou úplně odlišných světů ve fantasy filmu s krásným grafickým zpracováním v podobě postav a nádherné přírody se určitě zalíbil spoustě lidem. Dokonce by jsme se měli dočkat dalších třech pokračování, to nejbližší by se v kinech mělo objevit v roce 2018.

Hudba v tomto filmu je až na pár vyjímek především instrumentální a má ji na svědomí již zesnulý hudební skladatel James Horner.

Leona Lewis - I see you

Počet zhlédnutí na Youtube: 16 912 449

Píseň si můžete poslechnout zde.

Tato píseň je ústřední písní k filmu Avatar, nazpívala jí Leona Lewis a jako jedna z mála písní ve filmu není zcela instrumentální.

Protože je velmi težké vybrat ty nejznámější nebo nejlepší písně z filmu zde si můžete poslechnout celý soundtrack k filmu i s bonusovými písněmi a rozhodnout se která je podle vás ta nejlepší.

Jakou filmovou hudbu by jste chtěli představit příště?

Hudbu ze série filmů Starwars.
Hudbu ze série filmů Piráti z Karibiku.
Celkem hlasů: 36
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background