background - Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!
Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!

Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!

3. 06. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Pamatujete si ještě, když v roce 2013 šel do kin remake hororové klasiky Evil Dead (v češtině Lesní Duch)? Jeho režisér Fede Alvarez si na konec léta přichystal pro všechny fanoušky hororu novinku s názvem Smrt ve Tmě. A vypadá to, že je rozhodně na co se těšit!

Film nás zavede do malého městečka, kde hlavní hrdinka Rocky schání peníze na to, aby se mohla odstěhovat společně s její malou sestřičkou. Dostane nabídku vyloupit dům bohatého a hlavně slepého muže. Tu nakonec přijme a společně se dvěma kluky se vydává do jeho domů, kde se po incindentu, který vyústí v smrt jednoho z nich, ukáže, že slepý stařík není žádný neškodný chůdák, ale pořádný psychopat, který je v domě uzavře, vyhodí pojstky a bude se je snažit najít a zabít.

V hlavních rolích uvidíme Jane Levy, která ztvránila hlavní roli i v hororu Lesní Duch. Roli slepého psychopata dostal herec Stephen Lang, který hrál záporáka v Cameronově Avataru. Dále uvidíme Dylana Minnetteho, známeho hlavně z filmu Husí Kůže. Scénář k filmu napsal sám Fede Alvarez.

V amerických a slovenských kinech je možné vidět film už 25.8.2016, čeští diváci si však budou muset počkat do 1.9.2016.

Ukázka z filmu

Zaujal tě tento horor?

1. Ano, velmi.
2. Ne, vůbec.
Celkem hlasů: 130
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background