background - Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!
Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!

Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!

3. 06. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Pamatujete si ještě, když v roce 2013 šel do kin remake hororové klasiky Evil Dead (v češtině Lesní Duch)? Jeho režisér Fede Alvarez si na konec léta přichystal pro všechny fanoušky hororu novinku s názvem Smrt ve Tmě. A vypadá to, že je rozhodně na co se těšit!

Film nás zavede do malého městečka, kde hlavní hrdinka Rocky schání peníze na to, aby se mohla odstěhovat společně s její malou sestřičkou. Dostane nabídku vyloupit dům bohatého a hlavně slepého muže. Tu nakonec přijme a společně se dvěma kluky se vydává do jeho domů, kde se po incindentu, který vyústí v smrt jednoho z nich, ukáže, že slepý stařík není žádný neškodný chůdák, ale pořádný psychopat, který je v domě uzavře, vyhodí pojstky a bude se je snažit najít a zabít.

V hlavních rolích uvidíme Jane Levy, která ztvránila hlavní roli i v hororu Lesní Duch. Roli slepého psychopata dostal herec Stephen Lang, který hrál záporáka v Cameronově Avataru. Dále uvidíme Dylana Minnetteho, známeho hlavně z filmu Husí Kůže. Scénář k filmu napsal sám Fede Alvarez.

V amerických a slovenských kinech je možné vidět film už 25.8.2016, čeští diváci si však budou muset počkat do 1.9.2016.

Ukázka z filmu

Zaujal tě tento horor?

1. Ano, velmi.
2. Ne, vůbec.
Celkem hlasů: 130
Labyrint 3 už budúci rok!

Labyrint 3 už budúci rok!

Po úspešných dvoch častiach, sme sa konečne dočkali aj tretieho dielu. Kvôli zraneniu Dylana O´Briena (zrážka s autom) sa natáčanie natiahlo, ale premiéra bude o necého pol roka. Mohli sme ho vidieť...

14. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Spin-off filmu Rýchlo a zbesilo

Možno ste to už postrehli a kto nie, tak by ste mali vedieť, že pokračovanie Rýchlo a zbesilo 9, sa odkladá na rok 2020. Medzitým sa v roku 2019 chystá spin-off. Hlavnými postavami...

13. 10. 2017
Michaela Klempová
4 min čtení
Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Herci, ktorí tragicky zomreli počas natáčania!

Práca v Hollywoode môže byť niekedy tragická. Každý rok nás zasiahne správa o tom, ako známy herec, herečka zomrú v bežnom živote. Zasiahne to filmový svet, fanúšikov, rodinu a známych. Počas natáčania filmu sa...

10. 10. 2017
Tomáš Klčo
8 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background