background - Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!
Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!

Smrt ve Tmě: Nový horor od režiséra Lesního Ducha!

3. 06. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Pamatujete si ještě, když v roce 2013 šel do kin remake hororové klasiky Evil Dead (v češtině Lesní Duch)? Jeho režisér Fede Alvarez si na konec léta přichystal pro všechny fanoušky hororu novinku s názvem Smrt ve Tmě. A vypadá to, že je rozhodně na co se těšit!

Film nás zavede do malého městečka, kde hlavní hrdinka Rocky schání peníze na to, aby se mohla odstěhovat společně s její malou sestřičkou. Dostane nabídku vyloupit dům bohatého a hlavně slepého muže. Tu nakonec přijme a společně se dvěma kluky se vydává do jeho domů, kde se po incindentu, který vyústí v smrt jednoho z nich, ukáže, že slepý stařík není žádný neškodný chůdák, ale pořádný psychopat, který je v domě uzavře, vyhodí pojstky a bude se je snažit najít a zabít.

V hlavních rolích uvidíme Jane Levy, která ztvránila hlavní roli i v hororu Lesní Duch. Roli slepého psychopata dostal herec Stephen Lang, který hrál záporáka v Cameronově Avataru. Dále uvidíme Dylana Minnetteho, známeho hlavně z filmu Husí Kůže. Scénář k filmu napsal sám Fede Alvarez.

V amerických a slovenských kinech je možné vidět film už 25.8.2016, čeští diváci si však budou muset počkat do 1.9.2016.

Ukázka z filmu

Zaujal tě tento horor?

1. Ano, velmi.
2. Ne, vůbec.
Celkem hlasů: 130
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background