background - Než jsem tě poznala: Daenerys odloží draky a pokusí se nás dojmout!
Než jsem tě poznala: Daenerys odloží draky a pokusí se nás dojmout!

Než jsem tě poznala: Daenerys odloží draky a pokusí se nás dojmout!

4. 06. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Po úspěchu filmu jako Hvězdy nám nepřály se ukázalo, že diváci stojí o srdcervoucí příběhy o lásce odehrávající se v těch nejtěžších životních událostí. Podobně na tom je film Než jsem tě poznala, který je natočen podle stejnojmenné předlohy od autorky Jojo Moyes.

Příběh je o mladé, bláznice dívce jménem Lou, která přijde o práci a snaží se najít novou. Po různých zkušenostech přijme práci pečovatelky o postiženého Willa. Zatímco Lou má chuť do života, Will tu svou po nehodě, která ho upoutala na vozík, ztratil. Tu mu však pomalu začne vracet veselá Lou. Jenže vše není tak růžové, jak se zdá a Willovo ochrnutí se postupem času zhoršuje a zhoršuje.

V hlavních rolích uvidíme Emiliu Clarke (Hra o Trůny, Terminátor: Genisys) jako Lou a Sama Claflina (S láskou Rosie, Hunger Games 2-4) jako Willa. V USA má film premiéru již 3.6.2016, u nás v ČR je trochu později a to 30.6.2016. Dole si budete moci poslechnout dvě písně ze soundtracku a podívat na trailer.

Ukázka k filmu

1. píseň: Imagine Dragons- Not today

2. píseň: X Ambassadors- Unsteady (Erich Lee Gravity Remix)

Četl/četla jsi knihu a chystáš se na film do kina?

1. Ano, četl/četla a do kina se chystám.
2. Ne, nečetl/nečetla, ale do kina se chystám.
3. Nečetl/nečetla a do kina se nechystám.
4. Četl/četla, ale do kina se nechystám.
Celkem hlasů: 97
Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background