background - Než jsem tě poznala: Daenerys odloží draky a pokusí se nás dojmout!
Než jsem tě poznala: Daenerys odloží draky a pokusí se nás dojmout!

Než jsem tě poznala: Daenerys odloží draky a pokusí se nás dojmout!

4. 06. 2016
Albert Řepka
0 obrázků
5 min čtení

Po úspěchu filmu jako Hvězdy nám nepřály se ukázalo, že diváci stojí o srdcervoucí příběhy o lásce odehrávající se v těch nejtěžších životních událostí. Podobně na tom je film Než jsem tě poznala, který je natočen podle stejnojmenné předlohy od autorky Jojo Moyes.

Příběh je o mladé, bláznice dívce jménem Lou, která přijde o práci a snaží se najít novou. Po různých zkušenostech přijme práci pečovatelky o postiženého Willa. Zatímco Lou má chuť do života, Will tu svou po nehodě, která ho upoutala na vozík, ztratil. Tu mu však pomalu začne vracet veselá Lou. Jenže vše není tak růžové, jak se zdá a Willovo ochrnutí se postupem času zhoršuje a zhoršuje.

V hlavních rolích uvidíme Emiliu Clarke (Hra o Trůny, Terminátor: Genisys) jako Lou a Sama Claflina (S láskou Rosie, Hunger Games 2-4) jako Willa. V USA má film premiéru již 3.6.2016, u nás v ČR je trochu později a to 30.6.2016. Dole si budete moci poslechnout dvě písně ze soundtracku a podívat na trailer.

Ukázka k filmu

1. píseň: Imagine Dragons- Not today

2. píseň: X Ambassadors- Unsteady (Erich Lee Gravity Remix)

Četl/četla jsi knihu a chystáš se na film do kina?

1. Ano, četl/četla a do kina se chystám.
2. Ne, nečetl/nečetla, ale do kina se chystám.
3. Nečetl/nečetla a do kina se nechystám.
4. Četl/četla, ale do kina se nechystám.
Celkem hlasů: 97
Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background