background - Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!
Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

25. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Ano, čtete správně!

V posledním díle úspěšného seriálu Game of Thrones, který momentálně běží na HBO stanicích každé pondělí, se objevil i Vladimír Furdík původem ze Slovenska. Momentálně 45-letý Vladimír se objevil ve spoustě filmů a seriálech, jednak jako herec, ale především jako kaskadér.

V seriálu Game of Thornes se objevil již několikrát, avšak zásadním momentem byl poslední díl, kde Vladimír propůjčil tělo i tvář postavě známé jako Night's King. Uvidíme, jak se bude vyvíjet děj, ale s největší pravděpodobností můžeme očekávat přítomnost tohoto herce i nadále.

Mezi další počiny Vladimíra se určitě hodí zmínit práce na filmech jako jsou Exodus: Bohové a králové, Thor: Temný svět, Skyfall, Prometheus nebo ze starších Princ z Persie: Písky času, Bathory či Letopisy Narnie: Princ Kaspian.

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Filmové nezmysly #6: Superhrdinovia

Koncept superhrdinov je tu už veľmi dlho a získal si veľkú obľubu ako u malých, tak aj veľkých čitateľov, divákov a hráčov. Najmä v dnešnej dobe zažívajú opäť ďalší rozkvet a blížia sa k popularite...

11. 12. 2017
Matej Peniaško
15 min čtení
Čo robí horor hororom?

Čo robí horor hororom?

Niektorí z nás si radi umelo vytvárajú pocit strachu. Zatiaľ čo niektorým postačí pohľad na nezaplatené účty, tak niektorí dávajú prednosť radšej hororovému žánru. Priznám sa, ja nie som fanúšikom...

9. 12. 2017
Matej Peniaško
12 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background