background - Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!
Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

25. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Ano, čtete správně!

V posledním díle úspěšného seriálu Game of Thrones, který momentálně běží na HBO stanicích každé pondělí, se objevil i Vladimír Furdík původem ze Slovenska. Momentálně 45-letý Vladimír se objevil ve spoustě filmů a seriálech, jednak jako herec, ale především jako kaskadér.

V seriálu Game of Thornes se objevil již několikrát, avšak zásadním momentem byl poslední díl, kde Vladimír propůjčil tělo i tvář postavě známé jako Night's King. Uvidíme, jak se bude vyvíjet děj, ale s největší pravděpodobností můžeme očekávat přítomnost tohoto herce i nadále.

Mezi další počiny Vladimíra se určitě hodí zmínit práce na filmech jako jsou Exodus: Bohové a králové, Thor: Temný svět, Skyfall, Prometheus nebo ze starších Princ z Persie: Písky času, Bathory či Letopisy Narnie: Princ Kaspian.

Trojité X se vrátí počtvrté!

Trojité X se vrátí počtvrté!

Ačkoliv se třetí díl trojitého x příliš nevydařil - mnozí jej dokonce považují za klasické akční béčko - dosatne Xander Cage další šanci! Návrat Xandera Cage si odnesl spíše negativní...

15. 04. 2018
Šárka Fikejsová
3 min čtení
Novinky ohľadom MIB

Novinky ohľadom MIB

Všetci sme boli nedočkavý, ako to dopadne s natáčaním, kto zoberie hlavnú úlohu a či sa vlastne nový diel uskutoční. A je to tu. Režisér Rýchlo a zbesilo 8, F. Gary Grey, sa ujme natáčania

11. 04. 2018
Michaela Klempová
4 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background