background - Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!
Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

25. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Ano, čtete správně!

V posledním díle úspěšného seriálu Game of Thrones, který momentálně běží na HBO stanicích každé pondělí, se objevil i Vladimír Furdík původem ze Slovenska. Momentálně 45-letý Vladimír se objevil ve spoustě filmů a seriálech, jednak jako herec, ale především jako kaskadér.

V seriálu Game of Thornes se objevil již několikrát, avšak zásadním momentem byl poslední díl, kde Vladimír propůjčil tělo i tvář postavě známé jako Night's King. Uvidíme, jak se bude vyvíjet děj, ale s největší pravděpodobností můžeme očekávat přítomnost tohoto herce i nadále.

Mezi další počiny Vladimíra se určitě hodí zmínit práce na filmech jako jsou Exodus: Bohové a králové, Thor: Temný svět, Skyfall, Prometheus nebo ze starších Princ z Persie: Písky času, Bathory či Letopisy Narnie: Princ Kaspian.

5 filmů o autech, které musíte vidět!

5 filmů o autech, které musíte vidět!

Drahá a rychlá auta, nebezpečná rychlost a akční přestřelky. Přesně tohle nesmí ve filmech o autech chybět. Těchto pět filmů by si neměl nechat ujít žádný...

18. 02. 2018
Pavla Škultetyová
10 min čtení
10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

10 fanteorií ze světa 13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why produkovaný Selenou Gomez se stal téměř přes noc hitem a fanoušci se mohou už tento rok těšit na druhou sérii. V první sérii jsme se dozvěděli kdo měl podíl na...

19. 02. 2018
Eliška Reiglová
16 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background