background - Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!
Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

Slovenský muž ve světě Game of Thrones! To je Vladimír Furdík!

25. 05. 2016
Renata Králová
0 obrázků
3 min čtení

Ano, čtete správně!

V posledním díle úspěšného seriálu Game of Thrones, který momentálně běží na HBO stanicích každé pondělí, se objevil i Vladimír Furdík původem ze Slovenska. Momentálně 45-letý Vladimír se objevil ve spoustě filmů a seriálech, jednak jako herec, ale především jako kaskadér.

V seriálu Game of Thornes se objevil již několikrát, avšak zásadním momentem byl poslední díl, kde Vladimír propůjčil tělo i tvář postavě známé jako Night's King. Uvidíme, jak se bude vyvíjet děj, ale s největší pravděpodobností můžeme očekávat přítomnost tohoto herce i nadále.

Mezi další počiny Vladimíra se určitě hodí zmínit práce na filmech jako jsou Exodus: Bohové a králové, Thor: Temný svět, Skyfall, Prometheus nebo ze starších Princ z Persie: Písky času, Bathory či Letopisy Narnie: Princ Kaspian.

Poslední série Game of Thrones!

Poslední série Game of Thrones!

Sedmá série se pomalu chýlí k neodvratnému konci - dějové linky vedlejších postav se pomalu uzavírají, osudy těch hlavních se protínají, aby mohli být ukončeny, a události nabírají velkolepých rozměrů - třeba...

20. 08. 2017
Matouš Dvořák
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background